Budowa kanalizacji we wsi Kiełczynek- II etap (2)
Gmina Książ Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00670561
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00670561/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-23 12:31
- Lokalizacja
- Książ Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-155a3b03-a767-4a0f-96d0-866e41fc0303
- Identyfikator
- 7851661188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670561 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji we wsi Kiełczynek- II etap (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Książ Wielkopolski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53046500000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stacha Wichury 11a
1.5.2.) Miejscowość: Książ Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-130
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ksiaz-wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ksiaz-wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ksiaz-wlkp.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji we wsi Kiełczynek- II etap (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-155a3b03-a767-4a0f-96d0-866e41fc0303
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670561
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023015/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Kiełczynek - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.271.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest rozbudowa istniejącej infrastruktury kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowościach Kiełczynek, która umożliwi odprowadzenie ścieków sanitarnych z planowanej i istniejącej zabudowy mieszkaniowej. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę: kanału sanitarnego grawitacyjnego o łącznej dł. 1295 m, przyłączy sanitarnych o łącznej długości – 533 m, rurociągu tłocznego metodą wykopową - 1290 , rurociągu tłocznego metodą przecisku sterowanego – 150 m, przepompowni ścieków PS, montaż studni rozprężnej i studzienek rewizyjnych, odbudowę nawierzchni asfaltowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar robót, kosztorys, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
3. Kody wspólnego słownika zamówień (CPV): 45111200-0, 45233220-7, 45231300-8, 45231000-5, 45255600-5
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2460139,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5647233,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2460139,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DROKAN
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891565491
7.3.3) Ulica: Pomników Przrody 25
7.3.4) Miejscowość: Starczanowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2460139,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |