(POM2 i POM 4) Świadczenie usług kominiarskich w 2025 roku w budynkach i lokalach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania wchodzących w skład zasobów Gminy Bytom
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00670687
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00670687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-23 12:51
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b7cd3d2-e343-4f8b-8de8-0f264c2f4cad
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670687 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
(POM2 i POM 4) Świadczenie usług kominiarskich w 2025 roku w budynkach i lokalach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania wchodzących w skład zasobów Gminy Bytom
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242615406
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 54b
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-909
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 0325325013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bm.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bm.bytom.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
(POM2 i POM 4) Świadczenie usług kominiarskich w 2025 roku w budynkach i lokalach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania wchodzących w skład zasobów Gminy Bytom2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b7cd3d2-e343-4f8b-8de8-0f264c2f4cad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656477
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym z dnia 23.01.2024r. nr 2024/BZP 00060597 udzielenie
zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług o wartości 20% zamówienia podstawowego. Przedmiotowe
zamówienie pn. „Świadczenie usług kominiarskich
w 2024 roku w budynkach i lokalach zarządzanych przez Bytomskie mieszkania wchodzących w skład zasobów gminy
Bytom” polega na powtórzeniu podobnych usług, które były przedmiotem zamówienia podstawowego oraz zostanie
udzielone dotychczasowym Wykonawcom ww. usług w (postępowanie nr DZP-TP2-1/2024)
Art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp – przewiduje Zamówienie z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w
okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych,
zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-WR-18/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 29030,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług kominiarskich w 2025 roku w budynkach i lokalach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania wchodzących w skład zasobów Gminy Bytom
- Punkt Obsługi Mieszkańców Nr 2 z siedzibą w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 77,
- Punkt Obsługi Mieszkańców Nr 4 z siedzibą w Bytomiu przy ul. Alojzjanów 4,
1. Szczegółowy zakres usług zawiera Załącznik nr 1 Specyfikacja wykonania i odbioru usług do niniejszej Informacji oraz załącznik nr 1.1.a Formularz Wyceny
4.5.3.) Główny kod CPV: 71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PerfektKom Adam Jędryka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262048933
7.3.3) Ulica: Skośna 1
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-923
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32654,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-02-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |