Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Mokobody

GMINA MOKOBODY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00670835
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00670835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 13:12
Lokalizacja
Mokobody, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d2d70c6-96b1-4307-aa00-77dd8a7a5d46
Identyfikator
8212529494
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWęgrów, PL · lot 0
242 352 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670835 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Mokobody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOKOBODY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Chreptowicza 25

1.5.2.) Miejscowość: Mokobody

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-124

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 6411315

1.5.8.) Numer faksu: 25 6411315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mokobody.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugmokobody.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d2d70c6-96b1-4307-aa00-77dd8a7a5d46

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Mokobody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d2d70c6-96b1-4307-aa00-77dd8a7a5d46

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040906/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Mokobody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619031

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Mokobody przez cały rok 2025 przy czym rozpoczęcie realizacji przedmiotu zamówienia nastąpi z dniem 1 stycznia 2025r. a zakończenie realizacji przedmiotu zamówienia nastąpi z dniem 31 grudnia 2025r.
2. Wykaz nieruchomości, o których mowa w pkt 1, stanowić będzie załącznik do umowy .
3. Podstawę ustalenia wynagrodzenia za odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości stanowi stawka za 1 Mg odebranych odpadów komunalnych.
4. Zakres przedmiotu zamówienia, w całym okresie realizacji zamówienia, obejmuje odbieranie z nieruchomości zamieszkałych, zlokalizowanych w gminie Mokobody:
1) niesegregowanych odpadów komunalnych,
2) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny obejmujących:
a) papier i tekturę oraz opakowania z papieru i tektury,
b) tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych,
c) metale oraz opakowania z metali,
d) opakowania wielomateriałowe,
e) szkło i opakowania ze szkła
z zastrzeżeniem, że odpady wymienione w ppkt b, c i d będą zbierane łącznie w jednym worku,
3) odpady ulegające biodegradacji – kuchenne z wyłączeniem odpadów pochodzenia zwierzęcego,
4) odpady ulegające biodegradacji – odpady zielone,
5) popiół.
6) tekstylia, odzież
7) odpady wielkogabarytowe
5. Na terenie gminy Mokobody obowiązywać będzie workowy system zbiórki odpadów komunalnych.
6. Szczegółowy przedmiot zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242352,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297002,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242352,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240003172

7.3.3) Ulica: Gdańska

7.3.4) Miejscowość: Węgrów

7.3.5) Kod pocztowy: 07-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242352,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 365 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi