Świadczenie w roku 2025 usług pogotowia technicznego (awaryjnego) w nieruchomościach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00670933
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00670933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 13:25
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b29cb984-5f03-4640-86a5-ca8d7b4c1f4b
Identyfikator
6263001827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR LEDWOCHBytom, PL · lot 0
646 764,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00670933 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie w roku 2025 usług pogotowia technicznego (awaryjnego) w nieruchomościach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242615406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 54b

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-909

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 532-50-13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bm.bytom.pl,

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bm.bytom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bm-bytom.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/458523

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie w roku 2025 usług pogotowia technicznego (awaryjnego) w nieruchomościach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b29cb984-5f03-4640-86a5-ca8d7b4c1f4b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00670933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045473/36/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Świadczenie w 2025 roku usług pogotowia technicznego (awaryjnego) w nieruchomościach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635153

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-TP2-46/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 599209,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w roku 2025 usług pogotowia technicznego awaryjnego) w nieruchomościach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług pogotowia technicznego (awaryjnego)
w zakresie określonym w Załączniku Nr 1a do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia w:
a) nieruchomościach wchodzących w skład zasobu Gminy Bytom – Wykaz adresowy nieruchomości zawiera Załącznik Nr 1b do SWZ;
b) lokalach komunalnych położonych w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych – Wykaz adresowy nieruchomości wspólnot mieszkaniowych, w którym Gmina Bytom posiada udział we własności w nieruchomości wspólnej, zawiera Załącznik Nr 1c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 646764,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 646764,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 646764,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalacji Sanitarnych wod.-kan., c.o., gaz Piotr Ledwoch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 626-066-80-34

7.3.3) Ulica: Smolenia 36/5

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 646764,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamawiający - w związku z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do 40 % wartości zamówienia podstawowego tj. kwoty wskazanej w § 4 ust.1 umowy i może dotyczyć dowolnych rodzajów robót wynikających z załącznika nr 3 do umowy.
2. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić na każdym etapie realizacji umowy w sytuacji pozyskania środków na realizację zamówienia w ramach prawa opcji. Do skorzystania z prawa opcji Zamawiający uprawniony jest w okresie obowiązywania umowy.
3. Ostateczna kwota przeznaczona na realizację przedmiotu umowy będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych.
4. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej kwoty wyszczególnionej w ust. 1.
5. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić – pod rygorem nieważności - na podstawie pisemnego oświadczenia Zamawiającego (podpisanego przez Dyrektora) przekazanego Wykonawcy. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania umowy.
6. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania z prawa opcji lub skorzystania prawa opcji w części, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, w szczególności roszczenia z tytułu praw do zapłaty lub odszkodowania.
7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego realizacji na warunkach określonych w niniejszej umowie.
2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi