po terminietermin 2026-07-27 10:00
Przetarg nieograniczony PN/40PT/06/2026 na usługę przeglądu instalacji klimatyzacji i wentylacji wraz z przeglądem serwisowym zamontowanych urządzeń, wykonaniem pomiarów eksploatacyjnych w działającym systemie oraz dostawę i montaż filtrów w budynku Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 432800-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-06-25
- Termin
- 2026-07-27 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.