Dostawa tablic rejestracyjnych dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-2026
Powiat Ostrzeszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00671104
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00671104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-23 13:49
- Lokalizacja
- Ostrzeszów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01f7df91-94e5-4f0c-a49d-7f0877760389
- Identyfikator
- 5140201793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671104 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa tablic rejestracyjnych dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostrzeszowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854777
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Ostrzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 732 00 40
1.5.8.) Numer faksu: 627301771
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatostrzeszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatostrzeszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa tablic rejestracyjnych dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01f7df91-94e5-4f0c-a49d-7f0877760389
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049605/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Sukcesywna dostawa, odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych oraz użyczenie i instalacja oprogramowania do składanie zamówień dla Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie w latach 2025-2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566284
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KM.272.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 534225,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa tablic rejestracyjnych oraz ich wtórników dla Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie, wykonanych wg wzorów określonych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2022 r., poz. 1847 z późn. zm) i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 maja 2012 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych (tj. Dz.U. 2022 r. poz. 1885 z późn. zm.).
W trakcie obowiązywania umowy Wykonawca zobowiązuje się do nieodpłatnego odbierania tablic wycofanych z użytku, o których mowa w art. 74b ust. 1 ustawy Prawo o ruchu drogowym, w ciągu 14 dni od daty powiadomienia Wykonawcy o konieczności odbioru, ponad-to Wykonawca zobowiązany jest do postępowania z odebranymi tablicami zgodnie z art. 74b ust. 2 ustawy Prawo o ruchu drogowym.
Składnie zamówień na tablice, powiadomień o konieczności odbioru tablic wycofanych oraz składnie reklamacji może odbywać się przy pomocy poczty tradycyjnej, elektronicznej lub dedykowanego oprogramowania komputerowego dostarczonego nieodpłatnie przez Wykonawcę, przy czym wybór formy kontaktu należy do Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział III SWZ oraz załacznik nr 5 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928472-7 - Oznakowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 647897,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 653499,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 647897,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROTAB SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260018376
7.3.4) Miejscowość: Skarbimierzyce, 72-002 Dołuje
7.3.5) Kod pocztowy: 72-002
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 647897,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2026-12-31| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |