Świadczenie usług cateringowych dla placówek oświatowych funkcjonujących na terenie Gminy Reńska Wieś w 2025r.
Gmina Reńska Wieś
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00671246
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00671246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-23 14:11
- Lokalizacja
- Reńska Wieś, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf9fcb5b-f1f6-4cc2-ab6d-4b8c42877ae7
- Identyfikator
- 7492089126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671246 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla placówek oświatowych
funkcjonujących na terenie Gminy Reńska Wieś w 2025r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Reńska Wieś
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pawłowicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Reńska Wieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-208
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@renskawies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.renskawies.pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf9fcb5b-f1f6-4cc2-ab6d-4b8c42877ae71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych dla placówek oświatowychfunkcjonujących na terenie Gminy Reńska Wieś w 2025r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf9fcb5b-f1f6-4cc2-ab6d-4b8c42877ae7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048567/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług cateringowych dla placówek oświatowych funkcjonujących na terenie Gminy Reńska Wieś w 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627503
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług cateringowych, tj. przygotowywanie i dostawa posiłków, dla placówek oświatowych funkcjonujących na terenie Gminy Reńska Wieś od poniedziałku do piątku (około 187 dni świadczenia usług w przypadku szkół oraz około 209 dni świadczenia usług w przypadku przedszkoli).
2. Zamawiający na potrzeby przedmiotowego postępowania oszacował zapotrzebowanie na:
- w przypadku szkół:
180 jednodaniowych posiłków, natomiast w skali całego okresu realizacji przedmiotu zamówienia, przy założeniu maksymalnej liczby 187 dni żywieniowych łączna liczba posiłków wynosi 33.660;
- w przypadku przedszkoli:
26 jednodaniowych posiłków, natomiast w skali całego okresu realizacji przedmiotu zamówienia, przy założeniu maksymalnej liczby 209 dni żywieniowych łączna liczba posiłków wynosi 5.434,
248 dwudaniowych posiłków, natomiast w skali całego okresu realizacji przedmiotu zamówienia, przy założeniu maksymalnej liczby 209 dni żywieniowych łączna liczba posiłków wynosi 51.832,
126 podwieczorków, natomiast w skali całego okresu realizacji przedmiotu zamówienia, przy za-łożeniu maksymalnej liczby 209 dni żywieniowych łączna liczba posiłków wynosi 26 334;
3. Jest to wartość szacunkowa i Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości posiłków w zależności od zapotrzebowania.
4. Dostawy posiłków następować będą w ilościach wynikających z codziennych zamówień składanych przez wytypowanych przedstawicieli placówek w dniu realizacji zamówienia do godziny 8:15.
Wykonawca będzie uwzględniać przy przygotowywaniu posiłków zmienione ilości, które zostały mu zgłoszone.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
15894210-6 - Posiłki szkolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1039506,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1039506,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1039506,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU Martyna Sekler Sokołowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7492055819
7.3.3) Ulica: ul. Chałupki 22
7.3.4) Miejscowość: Poborszów
7.3.5) Kod pocztowy: 47-214
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1039506,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |