Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E na potrzeby budynku Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 53, obiektów OSiR Skałka, SP nr 19 oraz SP 17 w Świętochłowicach
GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00671255
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00671255/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-23 14:12
- Lokalizacja
- Świętochłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c544bb2-1886-43e6-9448-6aa4326dddc6
- Identyfikator
- 6272748738
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gaz ziemny
Wykonawcy
2 przyznane
UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
368 788,52 PLNMYORLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
399 845,85 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671255 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E na potrzeby budynku Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 53, obiektów OSiR Skałka, SP nr 19 oraz SP 17 w Świętochłowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 54
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@swietochlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swietochlowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9987081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego ,
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272748738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 4
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-605
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp19.swietochlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp19.swietochlowice.pl/
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272748738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 14
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-608
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp17.swietochlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp17.swietochlowice.pl/
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272748738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bytomska 40
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osir-skalka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.osir-skalka.pl/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E na potrzeby budynku Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 53, obiektów OSiR Skałka, SP nr 19 oraz SP 17 w Świętochłowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c544bb2-1886-43e6-9448-6aa4326dddc6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671255
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024033/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E na potrzeby budynku Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 53, obiektów OSiR Skałka, SP nr 19 oraz SP 17 w Świętochłowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551876
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INZP.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Części I zamówienia – dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E na potrzeby budynku Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 53 oraz obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach4.5.3.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
4.5.5.) Wartość części: 299828,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część II zamówienia - Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 19 w Świętochłowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 4 oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 przy ul. Armii Krajowej 14.7. Zamawiający w części II zamówienia, na rzecz których dostarczane będzie paliwo gazowe, objęci są ochroną taryfową. W związku z tym Wykonawca będzie stosował cenę jednostkową rozliczeniową za dostarczone paliwo gazowe zgodnie z uregulowaniami zawartymi w Ustawie z dnia 26 stycznia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu (Dz. U. z 2022 r., poz. 202 z późn. zm.) dla Punktów Poboru Gazu, dla których Zamawiający złożą stosowne, wymagane ustawą, oświadczenia, jeżeli Taryfa Wykonawcy będzie niższa niż złożone ceny ofertowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
4.5.5.) Wartość części: 325077,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368788,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375419,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368788,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730421440
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142 B
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-305
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368788,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399845,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399845,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399845,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272706082
7.3.3) Ulica: ul. Jana Kazimierza 3
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-248
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399845,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |