Usługa wdrożenia nowej wersji (upgrade) systemu do zarządzania uczelnią EduHUB firmy Simple S.A. oraz świadczenie usług serwisu, modernizacji i aktualizacji oprogramowania na okres 12 miesięcy
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00671315
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00671315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-23 14:23
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef301757-eb5b-4b51-9105-86eb49b76ec3
- Identyfikator
- 7120103775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671315 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wdrożenia nowej wersji (upgrade) systemu do zarządzania uczelnią EduHUB firmy Simple S.A. oraz świadczenie usług serwisu, modernizacji i aktualizacji oprogramowania na okres 12 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 13
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@up.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://up.lublin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uplublin.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wdrożenia nowej wersji (upgrade) systemu do zarządzania uczelnią EduHUB firmy Simple S.A. oraz świadczenie usług serwisu, modernizacji i aktualizacji oprogramowania na okres 12 miesięcy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef301757-eb5b-4b51-9105-86eb49b76ec3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086922/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Usługa wdrożenia nowej wersji systemu do zarządzania uczelnią EDU HUB firmy SIMPLE S.A. oraz zawarcie umowy o świadczenie usług serwisu , modernizacji i aktualizacji oprogramowania EDU HUB
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00644232
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę SIMPLE S.A. z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów:
- jest on producentem i właścicielem systemu informatycznego SIMPLE.EDU oraz posiada wyłączne prawa autorskie, w tym majątkowe prawa autorskie do systemu SIMPLE.EDU
- ma wyłączne prawo do dokonywania wszelkich modyfikacji systemu, dostosowywania systemu zgodnie wymaganiami prawnymi, udostępniania nowych wersji systemu, świadczenia nadzoru autorskiego oraz świadczenia usług serwisowych.
System SIMPLE.BAZUS użytkowany przez UP w Lublinie został zakupiony na podstawie umowy z 2011 r. i od chwili wdrożenia był systematycznie rozwijany i dostosowywany do potrzeb uczelni..
Zakup oprogramowania alternatywnego jest nieuzasadniony - wiąże się z długotrwałym etapem przygotowawczym do postępowania zakupowego oraz procesem wdrożenia, szkolenia pracowników i integracji z systemami finansowo – księgowymi UP szacowanym na okres wielu miesięcy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ-p.26.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa wdrożenia nowej wersji (upgrade) systemu do zarządzania uczelnią EduHUB firmy Simple S.A. oraz świadczenie usług serwisu, modernizacji i aktualizacji oprogramowania na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie..
, w zakres której wchodzi zapewnienie:
1. Dostępu do nowych wersji oprogramowania Simple.Bazus, które Zamawiający nabył w ramach zrealizowanego projektu „Nowoczesna Uczelnia jako system e-usług dla społeczeństwa informacyjnego województwa lubelskiego”,
2. Serwisu dla oprogramowania Simple.Bazus, serwisu dla modyfikacji wykonanych na rzecz Zamawiającego i wdrożonych od dnia podpisania umowy.
3. Zapewnienie Zamawiającemu 300 „godzin programistycznych” opieki powdrożeniowej dla potrzeb tworzenia modyfikacji i rozwoju w Zakresie: SIMPLE.BAZUS.
4. W przypadku wyczerpania określonego niniejszą umową limitu godzin programistycznych Strony ustalają, że dalsze pracę będą realizowane w oparciu o zgłoszone potrzeby Zamawiającego oraz zaakceptowaną przez Zamawiającego wycenę.
5. Dostępu do aktualizacji oprogramowania SIMPLE.BAZUS wynikających ze zmiany krajowych przepisów ustawowych.
6. Zapewnienie Zamawiającemu w ramach serwisu następujących usług:
1) instalacji i konfiguracji nowych wersji oprogramowania SIMPLE.BAZUS (upgrade) - instalacja
i konfiguracja nowych wersji może być realizowana w ramach pakietu godzin Opieki Powdrożeniowej lub odrębnego zamówienia.
2) wsparcia przy instalacji aktualizacji udostępnianych przez Wykonawcę
3) konfiguracji oprogramowania SIMPLE.BAZUS, wynikajacych ze zmiany krajowych przepisów ustawowych.
7. Zapewnianie Zamawiającemu opieki powdrożeniowej
8. Udzielenie 12 miesięcznej gwarancji na usługi zrealizowane w ramach realizacji przedmiotu zamówienia.
9. Realizacja podniesienia SIMPLE.BAZUS do wersji EduHub
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72211000-7 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika
72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMPLE S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130022578
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 508605 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |