Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Oddział żłobkowy przy Przedszkolu Nr 4 w Piastowie”

Gmina Miasto Piastów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00671321
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00671321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-23 14:24
Lokalizacja
Piastów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1a69978-55d0-4bb5-b3c9-34db05b95746
Identyfikator
5342283759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671321 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Oddział żłobkowy przy Przedszkolu Nr 4 w Piastowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Piastów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 2

1.5.2.) Miejscowość: Piastów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-820

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@piastow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piastow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1a69978-55d0-4bb5-b3c9-34db05b95746

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Oddział żłobkowy przy Przedszkolu Nr 4 w Piastowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1a69978-55d0-4bb5-b3c9-34db05b95746

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035712/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Oddział żłobkowy przy Przedszkolu Nr 4 w Piastowie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Oddział żłobkowy przy Przedszkolu Nr 4 w Piastowie”, ul. Żbikowska 5, 05-820 Piastów - Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022 - 2029.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602434

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Oddział żłobkowy przy Przedszkolu Nr 4 w Piastowie”, ul. Żbikowska 5, 05-820 Piastów - Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wielu do lat 3 Aktywny Maluch 2022 - 2029. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (projekt budowlany i projekty wykonawcze) budowy wraz z budową lub przebudową istniejącej infrastruktury technicznej, uzyskaniem kompletu uzgodnień, opinii, odstępstw w rozumieniu Prawa budowlanego i wymaganych prawem decyzji niezbędnych do realizacji inwestycji, we wszystkich branżach oraz wykonanie prac geodezyjnych, - zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym, a także uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę/skutecznym zgłoszeniem robót budowlanych
oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie wynikającym z dokumentacji opisanej w pkt 1) oraz uzyskanie od właściwego organu nadzoru budowlanego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie lub dokonanie zawiadomienia o zakończeniu budowy do właściwego organu nadzoru budowlanego zgodnie ze stanem prawnym w tym dniu i przedłożenie Zamawiającemu uzyskanych pozwoleń i dokumentów potwierdzających skuteczność złożenia zawiadomień. Wykonawca we własnym zakresie ustala jakie części przedmiotu umowy wymagają uzyskania takich pozwoleń i złożenia zawiadomień. Zamawiający udzieli Wykonawcy stosownego pełnomocnictwa w tym zakresie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w programie funkcjonalno – użytkowym oraz w Projekcie umowy stanowiącymi załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający podał informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości: brutto 2 382 067,20 złotych. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 ust. 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.
2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane