Opracowanie branżowej dokumentacji projektowej wraz z utwardzeniem parkingu w ramach zadania inwestycyjnego pn. KPP w Brzezinach przy ul. Konstytucji 3 Maja 5.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00671401
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00671401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-23 14:39
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-290d2cd1-010e-4283-86d6-60c5a156de87
Identyfikator
7260004458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

FBT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
234 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671401 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie branżowej dokumentacji projektowej wraz z utwardzeniem parkingu w ramach zadania inwestycyjnego pn. KPP w Brzezinach przy ul. Konstytucji 3 Maja 5.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie branżowej dokumentacji projektowej wraz z utwardzeniem parkingu w ramach zadania inwestycyjnego pn. KPP w Brzezinach przy ul. Konstytucji 3 Maja 5.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-290d2cd1-010e-4283-86d6-60c5a156de87

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239634/30/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Opracowanie branżowej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem utwardzenia parkingu w ramach zadania inwestycyjnego pn. KPP w Brzezinach w formule "zaprojektuj i wybuduj"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne –
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.

Uzasadnienie faktyczne –
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji, nr sprawy (Kb-VI.2380.59.2024.MK) FZ-2380/62/2024/MK, do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty. Powyższe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 uPzp zostało unieważnione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Kb-VI.2380.69.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności.:
ETAP I
• opracowanie koncepcji oraz projektu budowlanego;

ETAP II
• opracowanie projektu wykonawczego zawierającego szczegółowe rozwiązania techniczne i technologiczne wraz ze szczegółowym opisem zastosowanych materiałów budowlanych;
• sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;

ETAP III
• wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej;
• pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót do czasu całkowitego przekazania przedmiotu zamówienia do użytkowania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) oraz warunki udziału w postępowaniu /Podmiotowe środki dowodowe/ stanowią Załącznik podstawowy do Zaproszenia do negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FBT GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523800891

7.3.3) Ulica: ORLA 32

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-301

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane