Obsługa gospodarcza oraz dozór mienia i nieruchomości położonej w Zamościu przy ul. Zagłoby 8

Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00671584
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00671584/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-23 15:17
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-011f54c4-8620-4c70-8951-1e293a233460
Identyfikator
7123412672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi sprzątania

Wykonawcy

1 przyznane

BAKO OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiłgoraj, PL · lot 0
357 279,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671584 z dnia 2024-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa gospodarcza oraz dozór mienia i nieruchomości położonej w Zamościu przy ul. Zagłoby 8

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 814781355

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.bartosik@lcit.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/178422/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa gospodarcza oraz dozór mienia i nieruchomości położonej w Zamościu przy ul. Zagłoby 8

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-011f54c4-8620-4c70-8951-1e293a233460

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671584

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094252/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.26 Ochrona nieruchomości położonej w Zamościu przy ul. Zagłoby 8

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.63.2024.KBA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238991,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa gospodarcza oraz dozór mienia
i nieruchomości położonej w Zamościu przy ul. Zagłoby 8.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Budynek użytkowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, znajdujący się w Zamościu przy ul. Zagłoby 8, usytuowany na działce nr 122/3 o pow. 0,2788 ha, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW NR ZA1Z/00075198. Budynek w kształcie litery L dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony, murowany. Budynek przeznaczony w części na funkcje biurową i funkcje krótkotrwałego zamieszkania.
2) Podstawowe parametry budynku:
a. pow. użytkowa 864 m2,
b. pow. zabudowy 594 m2,
c. kubatura 3601 m2.
3. Szczegółowy zakres obsługi:
1) Dozór nad bezpieczeństwem mienia i obiektów zlokalizowanych na nieruchomości, pełniony w formie całodobowej fizycznej ochrony ze wsparciem grupy interwencyjnej.
2) Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających w obiekcie.
3) Ochrona mienia znajdującego się na terenie chronionym przed:
a. kradzieżą z włamaniem,
b. wandalizmem i chuligaństwem,
c. ekscesami ze strony osób będących pod działaniem alkoholu lub narkotyków,
d. wypadkami losowymi i awariami np. pożar, zalanie itp.
4) Codzienne sprawdzanie pomieszczeń, stanu zagrożenia pożarowego, stanu zadrzewienia i ogrodzenia.
5) Wydawanie użytkownikom obiektu przed rozpoczęciem i przyjmowanie po zakończeniu pracy kluczy od zamknięć głównych na poszczególnych piętrach.
6) Wydawanie i przyjmowanie kluczy jw. osobom sprzątającym lokale użytkowe usytuowane w budynku.
7) Dokonanie obchodu kontrolnego obiektu po zakończeniu pracy sprzątaczek celem wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości (pozostawionych bez zamknięcia drzwi korytarzy i holi, cieknących kranów, włączonych odbiorników elektrycznych itp.).
8) Odnotowanie w rejestrze dostępu do budynku, każdorazowego wejścia poza godzinami służbowymi osób upoważnionych, posiadających stosowne zezwolenie.
9) Niezwłoczne informowanie osób wskazanych przez Zamawiającego
o dostrzeżonych awariach instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej
w budynkach i na terenie nieruchomości, oraz o wszelkich zaistniałych nieprawidłowościach lub zdarzeniach.
10) Prowadzenie obserwacji ruchu osobowego oraz samochodowego, odbywającego się na terenie dozorowanego mienia i obiektu z wykorzystaniem kamer przemysłowych umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz budynku, przesyłających nagrania w czasie rzeczywistym.
11) Zgłaszanie do Zamawiającego potrzeby wywozu nagromadzonych odpadów
i śniegu.
12) Codzienne zapalanie i gaszenie świateł oświetlających posesję budynków.
13) Codzienne zamykanie bram i furtek w godzinach uzgodnionych z użytkownikami części mieszkalnej i biurowej.
14) Czuwanie nad tym aby postronne osoby nie przebywały na terenie nieruchomości.
15) Sprzątanie i odśnieżanie ciągów pieszych i jezdnych na nieruchomości.
16) Zakładana łączna liczba godzin usługi dozoru mienia i nieruchomości oraz obsługi gospodarczej Zamawiającego, która powinna posłużyć Wykonawcy do wyceny oferty to:
a) 8 760 godziny przeznaczone na usługę ochrony mienia i terenu przyobiektowego (w 2024 r. – 1 478 godzin, w 2025 r. – 7 282 godziny)
b) 732 godziny przeznaczone na usługę obsługi gospodarczej i terenu przyobiektowego (2 godziny dziennie) (w 2024 r. – 124 godziny, w 2025 r. – 608 godzin).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załącznik nr 1 do SWZ – Istotne Postanowienia Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90910000-9 - Usługi sprzątania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356753,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442488,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356753,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BAKO OCHRONA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462645693

7.3.3) Ulica: Janowska 36

7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj

7.3.5) Kod pocztowy: 23-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357279,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zostaje zawarta na czas określony 12 miesięcy od dnia jej podpisania (od 26 listopada 2024 roku ).
2024-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi