Przeprowadzenie dwudniowego szkolenia stacjonarnego, zamkniętego pn.: Realizacja usług pośrednictwa pracy i zadań EURES pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia woj. opolskiego
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00671645
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00671645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-23 15:34
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a08081b1-e77f-4aae-8344-425f37fb6c5d
- Identyfikator
- 7542663278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671645 z dnia 2024-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie dwudniowego szkolenia stacjonarnego, zamkniętego pn.: Realizacja usług pośrednictwa pracy i zadań EURES pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia woj. opolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531655508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 25C
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-315
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 44 16 701
1.5.8.) Numer faksu: 77 44 16 702
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupopole.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a08081b1-e77f-4aae-8344-425f37fb6c5d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie dwudniowego szkolenia stacjonarnego, zamkniętego pn.: Realizacja usług pośrednictwa pracy i zadań EURES pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia woj. opolskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a08081b1-e77f-4aae-8344-425f37fb6c5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048675/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Przeprowadzenie dwudniowego szkolenia stacjonarnego, zamkniętego pn.: Realizacja usług pośrednictwa pracy i zadań EURES pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia woj. opolskiego”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NO.3317.42.2024.PW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 27325,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 . Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja 2-dniowego szkolenia dla kadry powiatowych urzędów pracy województwa opolskiego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu pod nazwą „Realizacja usług pośrednictwa pracy i zadań EURES pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia woj. opolskiego - Wykorzystanie narzędzi sztucznej inteligencji w pracy doradcy klienta w urzędzie pracy”.
2. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia:
1) trenera prowadzącego szkolenie w pierwszym dniu szkolenia,
2) materiałów szkoleniowych dla uczestników szkolenia,
3) wyżywienia dla uczestników,
4) transportu uczestników,
5) noclegów dla uczestników,
6) ubezpieczenia NNW dla uczestników szkoleń,
7) klimatyzowanej i ogrzewanej sali szkoleniowej dla uczestników wraz z wyposażeniem multimedialnym (ekran, projektor, nagłośnienie do laptopa, flipchart z 1 ryzą papieru, kolorowe markery do flipcharta, wskaźniki laserowe, dostęp do wi-fi) w pierwszym i drugim dniu szkolenia.
3. Za rekrutację uczestników na szkolenia odpowiedzialny jest Zamawiający.
4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16198,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16198,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA, CENTRUM PROFILAKTYKI I REEDUKACJI Atelier, ACRENTALCARS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 681189732
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16198,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13| 2024-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |