„Modernizacja domków letniskowych na terenie OSW w Białogórze: JAŚMIN-WIERZBA, KLON-GRAB – powtórzenie postępowania”

Nadleśnictwo Choczewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00671958
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00671958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-24 07:58
Lokalizacja
Choczewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-569f97aa-76a6-4c19-b19d-d4ee5887523b
Identyfikator
5880009584
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID GODULASasino, PL · lot 0
206 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00671958 z dnia 2024-12-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja domków letniskowych na terenie OSW w Białogórze:
JAŚMIN-WIERZBA, KLON-GRAB – powtórzenie postępowania”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Choczewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036795

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świerkowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Choczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 572 26 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: choczewo@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://choczewo.gdansk.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_choczewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja domków letniskowych na terenie OSW w Białogórze:
JAŚMIN-WIERZBA, KLON-GRAB – powtórzenie postępowania”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-569f97aa-76a6-4c19-b19d-d4ee5887523b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056386/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja domków OSW Białogóra (Klon-Grab, Jaśmin-Wierzba)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557594

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 261663,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
a) pokrycie dachowe
- wymiana pokrycia dachowego na nowy gont bitumiczny w kolorze zielonym,
- uzupełnienie brakujących obróbek blacharskich,
- wymiana istniejących wywiewek do odpowietrzania kanalizacji sanitarnej wraz z kołnierzem uszczelniającym,
- wykonanie nowego przejścia przez dach i kominka wentylacyjnego dla pomieszczenia łazienki (pom. B.2.),
- wymiana orynnowania oraz rur spustowych w ilości 4 sztuk,
- wykonanie zadaszenia nad tarasem z poliwęglanu wykonanie. Propozycja wykonania: zadaszenie tarasu o konstrukcji
drewnianej, pokrycie z materiałów z tworzyw sztucznych np. PLEXA,
- konstrukcję nośną zadaszenia należy oprzeć na projektowanej balustradzie za pomocą słupków 8x8 cm. Nad słupkami należy zamontować murłatę o wymiarach 8x8x650cm. Końce murłaty należy zamocować za pomocą łączników mechanicznych do elewacji budynku. Pod rynnami należy zamontować murłaty o wymiarach 8x8x260 cm i 2x8x8x230 cm.
- jako elementy nośne zamontować krokwie o wymiarach 7x10 cm. Należy zamontować rynnę i rurę spustową do odprowadzenia wody deszczowej (odprowadzenie wody deszczowej na teren działki).
b) łazienka
- demontaż istniejących urządzeń sanitarnych,
- demontaż wpustu sufitowego wentylacyjnego,
- skucie istniejących płytek ściennych i podłogowych,
- wymiana okładzin ścian z płyt gipsowych,
- wykonanie instalacji sanitarnych wod-kan,
- montaż nawietrzaka okiennego,
- wykonanie dodatkowego obwodu elektrycznego pod wentylator mechaniczny,
- ułożenie nowych płytek ściennych i podłogowych,
- montaż nowych urządzeń sanitarnych,
- wykonanie odpływu liniowego,
- montaż nowej kabiny prysznicowej,
- montaż nowego bojlera około 60l,
- malowanie ścian,
- wymiana drzwi łazienkowych.
c) stolarka okienna
- wymiana stolarki okiennej drewnianej na okna PCV.
d) pomieszczenie wraz z aneksem kuchennym
- szpachlowanie ścian i uzupełnienie ubytków. Wykonanie dwukrotnego malowania ścian i sufitów (kolorystykę należy uzgodnić z Inwestorem),
- demontaż istniejących paneli,
- ułożenie warstwy wyrównawczej z płyty OSB 12mm,
- ułożenie nowej wykładziny PCV lub paneli winylowych.
e) elementy dodatkowe
- renowacja drzwi drewnianych wejściowych. Impregnacja i malowanie (kolor należy uzgodnić z Inwestorem),
- wymiana oświetlenie sufitowego wewnętrznego i lampy zewnętrznej na elewacji frontowej,
- wymiana istniejących gniazdek i włączników kontaktowych na nowe,
- wykonanie nowych punktów elektrycznych zgodnie z rysunkiem A-05.
f) taras i wejście
- rozebranie deskowania tarasu, rozebranie legarów,
- wykonanie nowych legarów, wykonanie deskowania tarasu,
- wymiana balustrady tarasu. Wysokość balustrady ok. 100 cm. Długość 3,20m. Balustradę należy wykonać z kantówek o
wymiarach 10x10 cm,
- balustrada docelowo winna być połączona za pomocą słupów drewnianych do zadaszenia tarasu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206640 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 865063,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206640 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Dawid Godula

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882505821

7.3.3) Ulica: Morska 37

7.3.4) Miejscowość: Sasino

7.3.5) Kod pocztowy: 84-210

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206640 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane