po terminietermin 2026-08-11 10:00
Przetarg nieograniczony PN/49IT/07/2026/WWSP na dostawę systemów i wyposażenia IT w ramach dotacji celowej na realizację zadania inwestycyjnego „Wyposażenie Warszawskiego Szpitala Południowego”
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 482895-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-07-13
- Termin
- 2026-08-11 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia siecioweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi wdrażania oprogramowaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneAkcesoria zasilające
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.