Analiza zagospodarowania wód w zlewni „Wylotu C” wraz z modelem hydrologicznym i hydraulicznym oraz opracowaniem danych przestrzennych do systemu GIS.
GMINA MIASTA SOPOTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440724
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440724/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-01 11:39
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-518bf991-1c1a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 5851411941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440724 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Analiza zagospodarowania wód w zlewni „Wylotu C” wraz z modelem hydrologicznym i hydraulicznym oraz opracowaniem danych przestrzennych do systemu GIS.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU
1.3.) Oddział zamawiającego: w imieniu której działa Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 930
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 609061238
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.tarczynska@zdiz.sopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdiz.sopot.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdizsopot.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Analiza zagospodarowania wód w zlewni „Wylotu C” wraz z modelem hydrologicznym i hydraulicznym oraz opracowaniem danych przestrzennych do systemu GIS.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-518bf991-1c1a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/NZ/2024/AT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Analiza zagospodarowania wód w zlewni „Wylotu C” wraz z modelem hydrologicznym i hydraulicznym oraz opracowaniem danych przestrzennych do systemu GIS.
Wykonanie dokumentacji pt.: Analiza możliwości zagospodarowania wód opadowych i roztopowych w obszarze zlewni „Wylotu C” wraz z opracowaniem modelu hydrologicznego i hydraulicznego oraz opracowaniem danych przestrzennych do systemu GIS.
Przedmiotem zamówienia przewidzianym do realizacji jest analiza potencjału retencyjnego terenu miasta Sopotu objętego zlewnią układu wylotowego „C”, wyprowadzającego w głąb Zatoki Gdańskiej wody czterech sopockich potoków: Potoku Kuźniczego, Potoku Babidolskiego, Potoku Grodowego i Potoku Kamiennego oraz opracowanie warstw przestrzennych shp. sopockiego systemu gospodarowania wodami opadowymi oraz głównych odbiorników wód opadowych na obszarze objętym niniejszym zamówieniem, tj. sopockich potoków. W ramach specjalistycznej dokumentacji stanowiącej przedmiot niniejszego zamówienia Wykonawca winien określić miejski potencjał retencyjny, wskazując właściwy kierunek zmian sposobu gospodarowania wodami opadowymi i ciekami powierzchniowymi na ww. terenie miasta z uwzględnieniem zmian klimatycznych i adaptacją terenów miejskich do tych zmian, wskazać lokalizacje do tworzenia/rozwoju retencji, jak również przedstawić koncepcję systemu monitorowania parametrów charakterystycznych przepływu w potokach sopockich i głównych ciągach miejskiej kanalizacji deszczowej, w tym systemu ostrzegającego przed wystąpieniem powodzi miejskich i podtopień.
a. Analiza techniczna określająca miejski potencjał retencyjny wraz z analizą efektów zrealizowanych inwestycji w zakresie gospodarki wodami opadowymi pod kątem stworzonej retencji wód opadowych i wprowadzenia rozwiązań optymalizujących tę gospodarkę oraz wskazanie kierunków dalszego rozwoju miasta w tym zakresie.
b. Wprowadzenie danych systemu gospodarowania wodami, sieci kanalizacji deszczowej z mapy zasadniczej do systemu GIS.
c. Przygotowanie modelu hydrodynamicznego.
d. Wykonanie kampanii pomiarowej.
e. Przedstawienie dokumentacji wraz z wynikami, raportem oraz koncepcji rozwiązań.
f. Dostarczenie oprogramowania komputerowego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322100-2 - Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
38221000-0 - Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
72322000-8 - Usługi zarządzania danymi
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71311300-4 - Usługi doradcze w zakresie robót infrastrukturalnych
72222000-7 - Usługi w zakresie systemów informacji lub strategicznej analizy technologicznej oraz usługi w zakresie planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 429885 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429885 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 429885 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DHI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252365354
7.3.3) Ulica: Bagno 2/89
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-112
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Kampania pomiarowa, pmecology
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 429885 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |