po terminietermin 2026-07-24 10:00
Przetarg nieograniczony PN/45DzOL/06/2026 na dzierżawę analizatora głównego i analizatora back-up do badań z zakresu hematologii wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 488851-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-07-15
- Termin
- 2026-07-24 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneAnalizatory
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.