Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i azylu na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 515 z ul. Kotarbińskiego w Malborku.

Województwo Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00672667
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00672667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-24 10:33
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ad9419b-0014-4db5-9f9c-f38b0172c01d
Identyfikator
5833163786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi doradcze w zakresie badań

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR SZELASierakowice, PL · lot 0
1 350 000,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00672667 z dnia 2024-12-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i azylu na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 515 z ul. Kotarbińskiego w Malborku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Pomorskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674836

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okopowa 21/27

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-810

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pomorskie.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.pomorskie.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i azylu na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 515 z ul. Kotarbińskiego w Malborku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ad9419b-0014-4db5-9f9c-f38b0172c01d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040227/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Postępowania w ramach przedsięwzięcia: Poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów poprzez budowę i przebudowę infrastruktury drogowej na sieci dróg wojewódzkich w Województwie Pomorskim.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia
nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamówienie spełnia przesłanki wymienione w art. 305 ust. 2 ustawy Pzp, co daje Zamawiającemu podstawę do przeprowadzenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: DAZ-Z.272.79.2024

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAZ-Z.272.95.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1185550,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i azylu na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 515 z ul. Kotarbińskiego w Malborku. Zakres prac obejmuje: zaprojektowanie poprzez sporządzenie przede wszystkim projektu zmiany stałej organizacji ruchu, projektu inżynierii ruchu, projektu branży elektroenergetycznej i branży drogowej; uzyskanie wszelkich niezbędnych i wymaganych przepisami prawa uzgodnień decyzji i zatwierdzeń; sprawowanie nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych i montaż w terenie elementów sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych i urządzeń brd oraz doświetlenia zgodnie z zapisami Programu Funkcjonalno-Użytkowego (tryb zaprojektuj i wybuduj). Ponadto w zakres prac wchodzi zaprojektowanie, wykonanie i montaż dwustronnej tablicy informacyjnej (1 szt.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

73210000-7 - Usługi doradcze w zakresie badań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIOTR SZELA Usługi Ogólnobudowlane "Szelbruk"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5891915553

7.3.4) Miejscowość: Sierakowice

7.3.5) Kod pocztowy: 83-340

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1350000,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie 360 dni od dnia zawarcia Umowy, tj. do dnia 17.11.2025 r., z uwzględnieniem terminów pośrednich wskazanych w §3 umowy.
2024-12-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane