Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i przebudowę azyli na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 226 z ul. Jesionową w Przejazdowie
Województwo Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00672739
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00672739/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-24 10:46
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f743bdb-341a-47e7-8f14-923f37f879be
- Identyfikator
- 5833163786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00672739 z dnia 2024-12-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i przebudowę azyli na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 226 z ul. Jesionową w Przejazdowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Pomorskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674836
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okopowa 21/27
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-810
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pomorskie.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.pomorskie.eu/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i przebudowę azyli na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 226 z ul. Jesionową w Przejazdowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f743bdb-341a-47e7-8f14-923f37f879be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672739
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040227/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Postępowania w ramach przedsięwzięcia: Poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów poprzez budowę i przebudowę infrastruktury drogowej na sieci dróg wojewódzkich w Województwie Pomorskim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowy bez negocjacji nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamówienie spełnia przesłanki wymienione w art. 305 ust. 2 ustawy Pzp, co daje Zamawiającemu podstawę do przeprowadzenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: DAZ-Z.272.79.2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAZ-Z.272.96.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 499419,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia i przebudowę azyli na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 226 z ul. Jesionową w Przejazdowie.
Zakres prac obejmuje: zaprojektowanie poprzez sporządzenie przede wszystkim projektu zmiany stałej organizacji ruchu, projektu inżynierii ruchu, projektu branży elektroenergetycznej i branży drogowej; uzyskanie wszelkich niezbędnych i wymaganych przepisami prawa uzgodnień decyzji i zatwierdzeń; sprawowanie nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych i montaż w terenie elementów sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych i urządzeń brd oraz doświetlenia zgodnie z zapisami Programu Funkcjonalno-Użytkowego (tryb zaprojektuj i wybuduj). Ponadto w zakres prac wchodzi zaprojektowanie, wykonanie i montaż dwustronnej tablicy informacyjnej (1 szt.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
73210000-7 - Usługi doradcze w zakresie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIOTR SZELA Usługi Ogólnobudowlane "Szelbruk"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5891915553
7.3.4) Miejscowość: Sierakowice
7.3.5) Kod pocztowy: 83-340
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1562100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 357 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie 357 dni od dnia zawarcia umowy, tj. do dnia 17.11.2025 r., przy czym nie później niż do dnia 17.11.2025 r., z uwzględnieniem terminów pośrednich opisanych w §3 umowy.| 2024-12-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |