Świadczenie usługi gastronomicznej w Przystani Bydgoszcz w 2025 r.
Bydgoskie Obiekty Sportowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00672750
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00672750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-24 10:48
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d34f22d-83c2-4f12-8bd3-f262d9406cc0
- Identyfikator
- 9671431447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00672750 z dnia 2024-12-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi gastronomicznej w Przystani Bydgoszcz w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bydgoskie Obiekty Sportowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384871421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 23
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-231
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bosbydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bosbydgoszcz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi gastronomicznej w Przystani Bydgoszcz w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d34f22d-83c2-4f12-8bd3-f262d9406cc0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na mocy umowy 2/BOS/N/2022 z 20.12.2020 r. Magra Sp. z o.o. dzierżawi lokal użytkowy wraz z pomieszczeniami
przynależnymi w Przystani Bydgoszcz z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną. Wybór dzierżawcy nastąpił w
trybie konkurencyjnym, zgodnie z regulaminem wew. Spółki.
Z uwagi na przepisy HACCP oraz sanitarno-epidemiologiczne Zamawiający nie jest w stanie zapewnić wyżywienia gościom
obiektu przez inny podmiot niż Dzierżawca lokalu gastronomicznego.
W budynku nie ma innego pomieszczenia, w którym można by przygotowywać i serwować posiłki zgodnie z obowiązującymi
przepisami. Natomiast zlecenie żywienia przez podmiot zewnętrzny wiązałoby się z koniecznością zapewnienia części
czystej do przygotowania cateringów , a biorąc pod uwagę, że kuchnia została wydzierżawiona, nie ma możliwości
przygotowania takiego miejsca. Nie ma możliwości przygotowania posiłków z korytarza między salami konferencyjnymi.
Powyższe ograniczenia techniczne wyczerpują przesłanki art. 214.1.1a uPzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 11/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 950000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa gastornomiczna w Przystani Bydgoszcz w 2025 roku
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magra sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542974155
7.3.3) Ulica: Kijowska 44
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-703
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 950000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
umowa obowiązywać będzie od 1.1.2025-31.12.2025szacowana wartość umowy podana w zł brutto i zawiera podatek VAT dla części usługi w wysokości 8% , zaś dla pozostałej częśći 23%
| 2024-12-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |