Dostawa wody i usuwanie ścieków z Instytutu Łączności – PIB we Wrocławiu
Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440742
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440742/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-01 11:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d969d48b-ce49-4f8a-812c-61918deaaa5f
- Identyfikator
- 5250009312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440742 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wody i usuwanie ścieków z Instytutu Łączności – PIB we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000132629
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szachowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-894
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dz@il-pib.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.il-pib.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i prace rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wody i usuwanie ścieków z Instytutu Łączności – PIB we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d969d48b-ce49-4f8a-812c-61918deaaa5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440742
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407212
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Jedynym Wykonawcą (monopolistą) dostawy wody oraz odprowadzania ścieków za pomocą sieci wodociągowo – kanalizacyjnej do obiektów Instytut Łączności – PIB we Wrocławiu jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., ul. Na Grobli 19, 50-421 Wrocław. Urządzenia wodno – kanalizacyjne w obiektach IŁ – PIB we Wrocławiu są przystosowane do tej właśnie sieci wodno – kanalizacyjnej. W związku z powyższym jest to jedyny możliwy w tym przypadku Wykonawca zamówienia publicznego w zakresie dostawy i przesyłu wody oraz odprowadzenia kanalizacji do obiektów IŁ – PIB we Wrocławiu.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.11.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i usuwanie ścieków z Instytutu Łączności – PIB we Wrocławiu
4.5.3.) Główny kod CPV: 90410000-4 - Usługi usuwania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8960000256
7.3.3) Ulica: Na Grobli 19
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-421
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z art. 435 ustawy Pzp umowa została zawarta na czas nieoznaczony.| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |