Dostarczanie energii cieplnej do budynków Urzędu m.st. Warszawy – Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 i Żegańskiej 1A w Warszawie od 1.01.2025 r. do 30.11.2027 r.
Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00672885
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00672885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-24 11:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbc238d1-dd39-4115-b487-5ae8dacfc41e
- Identyfikator
- 5252296818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00672885 z dnia 2024-12-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostarczanie energii cieplnej do budynków Urzędu m.st. Warszawy – Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 i Żegańskiej 1A w Warszawie od 1.01.2025 r. do 30.11.2027 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żegańska 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-713
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wawer.warszawa.pl/vprocurement
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostarczanie energii cieplnej do budynków Urzędu m.st. Warszawy – Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 i Żegańskiej 1A w Warszawie od 1.01.2025 r. do 30.11.2027 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbc238d1-dd39-4115-b487-5ae8dacfc41e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028586/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostarczenie energii cieplnej do budynków Urzędu Dzielnicy Wawer mieszczących się przy ul. Żegańskiej 1 i 1A w Warszawie od 01.01.2025 r, do 30.11.2027 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Istniejące uwarunkowania techniczne (budynki Urzędu podłączone są do zamkniętej sieci cieplnej tzw. sieci międzyleskiej, odrębnej od sieci miejskiej) determinują możliwość realizacji zamówienia wyłącznie przez Veolia Energia Warszawa, właściciela ww. sieci i ciepłowni dostarczającej do niej energię cieplną.
Powyższe przesłanki uzasadniają udzielenie przedmiotowego zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Prawo zamówień publicznych - dostawy mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-XIII-ZZP.271.39.2024.ARY
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 769430,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie energii cieplnej do budynków Urzędu m.st. Warszawy – Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 i Żegańskiej 1A w Warszawie od 1.01.2025 r. do 30.11.2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 715722,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Warszawa S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250005656
7.3.3) Ulica: ul. Stefana Batorego 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-591
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 715722,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2027-11-30| 2024-12-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |