Dostawy cukru, miodu, dżemu, marmolady do jednostek organizacyjnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie

Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00672940
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00672940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-24 11:34
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec5b0a78-34a7-4972-8670-b372243b7ddc
Identyfikator
5241065481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cukier białyMiódDżemyMarmolady

Wykonawcy

2 przyznane

GRZEGORZ ŚRODAZakrzewo, PL · lot 0
18 302,76 PLN
GRZEGORZ ŚRODAZakrzewo, PL · lot 1
242 244 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00672940 z dnia 2024-12-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy cukru, miodu, dżemu, marmolady do jednostek organizacyjnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320495

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ciupagi 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-016

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_as_warszawa_bialoleka@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1005536

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy cukru, miodu, dżemu, marmolady do jednostek organizacyjnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec5b0a78-34a7-4972-8670-b372243b7ddc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00252083/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawy cukru, miodu, dżemu, marmolady do jednostek organizacyjnych OISW w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602764

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2232.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy cukru na potrzeby jednostek organizacyjnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.
2. Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do projektu umowy (załącznik nr 8 do SWZ) oraz z formularzu cenowym (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15831200-4 - Cukier biały

4.5.5.) Wartość części: 18900 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy miodu, dżemu, marmolady na potrzeby jednostek organizacyjnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie.
2. Szczegółowy opis oraz wykaz ilościowy przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do projektu umowy (załącznik nr 8 do SWZ) oraz z formularzu cenowym (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 15831600-8 - Miód

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15332290-3 - Dżemy

15332230-5 - Marmolady

4.5.5.) Wartość części: 215650 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18302,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23814 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18302,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH Margo

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911189182

7.3.4) Miejscowość: Zakrzewo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18302,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250644 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250644 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250644 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH Margo

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911189182

7.3.4) Miejscowość: Zakrzewo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242244 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-12-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy