Przebudowa drogi gminnej na terenie Gminy Obrowo w miejscowości Głogowo ul. Słonecznikowa
GMINA OBROWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00673105
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00673105/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-24 12:55
- Lokalizacja
- Obrowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08b22283-e734-44e7-81a2-52cb5b7e64c5
- Identyfikator
- 8792668260
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00673105 z dnia 2024-12-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na terenie Gminy Obrowo w miejscowości Głogowo ul. Słonecznikowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OBROWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Lipowa 27
1.5.2.) Miejscowość: Obrowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-126
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 56 678 60 22 wew. 163
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@obrowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: obrowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9842401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej na terenie Gminy Obrowo w miejscowości Głogowo ul. Słonecznikowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08b22283-e734-44e7-81a2-52cb5b7e64c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00673105
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013575/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa drogi gminnej na terenie Gminy Obrowo w miejscowości Głogowo ul. Słonecznikowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZiZP.271.6.2024.KR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na „Przebudowie drogi gminnej na terenie Gminy Obrowo w miejscowości Głogowo ul. Słonecznikowa.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni drogi z kostki betonowej na odcinku o długości 375,35 m. Planowana nowa nawierzchnia drogi zwieńczona zostanie obustronnym pobocze, pas zieleni oraz wykonane zostaną zjazdy na posesję mieszkańców.
3. Zakres prac obejmuje w szczególności:
a) Roboty w zakresie przygotowania terenu:
- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa dróg w terenie równinnym
-Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15cm
b) Roboty ziemne:
- Roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi o pojemności łyżki 0.60 m3 w gruncie z transportem urobku samochodami samowyładowczymi,
- Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
c) Jezdnia:
- Warstwa odsączająca z kruszywa - warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm,
- Podbudowa zasadnicza z kruszywa stabilizowanego cementem -grubość podbudowy po zagęszczeniu 15 cm,
- Podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej C90/3 uziarnienie 0/31,5 mm - warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 15 cm,
- Warstwa wyrównawcza z podsypki betonowej,
- Krawężniki betonowe,
- Krawężniki najazdowe,
- Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm na podsypce betonowej,
d) Pobocza:
- Obsianie trawą przy grubości warstwy humusu 5 cm,
e) Zjazdy:
- Podbudowa z kruszywa łamanego - warstwa o grubości po zagęszczeniu 6 cm,
- Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowe
e) Roboty wykończeniowe:
- Regulacja studni, włazów kanalizacyjnych oraz zaworów wodociągowych,
- Inwentaryzacja powykonawcza,
Szczegółowy zakres prac został określony w projekcie budowlanym załącznik nr 5 do SWZ i Szczegółowej Specyfikacji Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych załącznik nr 6 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 454977,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 826170,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 480098,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bruksystem sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9562337844
7.3.3) Ulica: Równinna 39a
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 480098,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |