MKP.4.2024.4 Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia sal dydaktycznych w ramach Projektu „Mechatroniczne kwalifikacje dla Przemysłu 4.0. Edycja 2”
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00673188
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00673188/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-26 15:22
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96f77924-8d9c-40a2-8b4f-b2d03def38f5
- Identyfikator
- 7251363293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00673188 z dnia 2024-12-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
MKP.4.2024.4 Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia sal dydaktycznych w ramach Projektu „Mechatroniczne kwalifikacje dla Przemysłu 4.0. Edycja 2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471390387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kopcińskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-142
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.grzeszczyk@lcdnikp.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lcdnikp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96f77924-8d9c-40a2-8b4f-b2d03def38f51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MKP.4.2024.4 Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby wyposażenia sal dydaktycznych w ramach Projektu „Mechatroniczne kwalifikacje dla Przemysłu 4.0. Edycja 2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96f77924-8d9c-40a2-8b4f-b2d03def38f5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00673188
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00514636/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup sprzętu dydaktycznego i informatycznego oraz oprogramowania dydaktycznego w projekcie „Mechatroniczne kwalifikacje dla Przemysłu 4.0. Edycja druga”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Mechatroniczne kwalifikacje dla Przemysłu 4.0. Edycja druga”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579998
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MKP.4.2024.4
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93983,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego oraz wykonanie usługi towarzyszącej:– 20 sztuk stanowisk komputerowych typu all-in-one z systemem operacyjnym (stanowiska dla uczniów)
2.1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - dostawy.
- Dotyczy komputerów typu all-in-one: opis wymaganych (minimalnych) parametrów urządzeń oraz innych, istotnych cech jakościowych – według załącznika nr 10a do SWZ.
2.1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje również zobowiązanie Wykonawcy do wykonania na rzecz Zamawiającego usługi towarzyszącej dostawie polegającej na przeprowadzeniu dla min. 3 nauczycieli Zamawiającego bezkosztowego (tzn. nie podlegającemu dodatkowemu, oddzielnemu wynagrodzeniu – co oznacza, że wykonanie tej usługi należy skalkulować w cenie oferty) dwugodzinnego szkolenia obejmującego obsługę oferowanych urządzeń. Termin przeprowadzenia szkolenia wyznacza Zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213300-8 - Komputer biurkowy
4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego - 1 sztuki monitora interaktywnego do prowadzenia zajęć ze stojakiem mobilnym oraz wykonanie usługi towarzyszącej:2.2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Opis wymaganych parametrów urządzeń oraz innych, istotnych cech jakościowych:
- opis wymaganych (minimalnych) parametrów urządzeń oraz innych, istotnych cech jakościowych – według załącznika nr 10b do SWZ.
2.2.2. Przedmiot zamówienia obejmuje również zobowiązanie Wykonawcy do wykonania na rzecz Zamawiającego usługi towarzyszącej dostawie polegającej na przeprowadzeniu dla min. 3 nauczycieli Zamawiającego bez kosztowego (tzn. nie podlegającemu dodatkowemu, oddzielnemu wynagrodzeniu – co oznacza, że wykonanie tej usługi należy skalkulować w cenie oferty) dwugodzinnego szkolenia obejmującego obsługę oferowanych urządzeń. Termin przeprowadzenia szkolenia wyznacza Zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231320-6 - Monitory dotykowe
4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego oraz wykonanie usługi towarzyszącej:– 2 sztuk komputerów przenośnych typu laptop, do prowadzenia zajęć specjalistycznych wraz z oprogramowaniem (stanowiska dla nauczyciela).
2.3.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - dostawy.
- opis wymaganych (minimalnych) parametrów urządzeń oraz innych, istotnych cech jakościowych według załącznika nr 10c do SWZ.
2.3.2. Przedmiot zamówienia obejmuje również zobowiązanie Wykonawcy do wykonania na rzecz Zamawiającego usługi towarzyszącej dostawie polegającej na przeprowadzeniu dla min. 3 nauczycieli Zamawiającego bezkosztowego (tzn. nie podlegającemu dodatkowemu, oddzielnemu wynagrodzeniu – co oznacza, że wykonanie tej usługi należy skalkulować w cenie oferty) dwugodzinnego szkolenia obejmującego obsługę oferowanych urządzeń. Termin przeprowadzenia szkolenia wyznacza Zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.5.) Wartość części: 13600,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89790,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282483242
7.3.3) Ulica: Ul. Rokicińska 142
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 92-412
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9999,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9999,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9999,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282483242
7.3.3) Ulica: Ul. Rokicińska 142
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 92-412
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9999,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13579,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13579,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13579,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Net-System M. Tygielski, M. Godala, R. Dworak s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282483242
7.3.3) Ulica: Ul. Rokicińska 142
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 92-412
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13579,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2024-12-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |