Aktualizacja dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Zagospodarowanie terenu przy przystanku kolejowym Gliwice Kopernik"

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00440768
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00440768/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-01 11:51
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c40a5509-5b77-4aaf-8a7d-5d0482c22b5d
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne i podobne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440768 z dnia 2024-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Zagospodarowanie terenu przy przystanku kolejowym Gliwice Kopernik"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c40a5509-5b77-4aaf-8a7d-5d0482c22b5d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Zagospodarowanie terenu przy przystanku kolejowym Gliwice Kopernik"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c40a5509-5b77-4aaf-8a7d-5d0482c22b5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440768

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030678/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dokumentacja projektowa (aktualizacja) - przystanek "Kopernik"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426142

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.42.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje wykonanie prac w zakresie aktualizacji projektu (poszerzenie zakresu opracowania o zastosowanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), zapewnienie dostępności dla osób z różnymi rodzajami
niepełnosprawności, zapewnienie równości szans i niedyskryminacji oraz rozwiązań zgodnych z Gospodarką o Obiegu Zamkniętym (GOZ) dla terenu przy przystanku kolejowym Gliwice Kopernik.
Inwestycja swoim zakresem obejmować będzie opracowanie projektu budowlanego obejmującego:
1. Wykonanie projektu zagospodarowania terenu (PZT);
2. Projekt architektoniczno-budowlany (PAB);
3. Projekt techniczny (PT);
4. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót;
5. Przedmiar i kosztorys inwestorski (kosztorys należy dostarczyć w wersji edytowalnej XML);
6. Uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień. opinii technicznych, ekspertyz i badań technicznych;
Przygotowanie wniosku i dokonanie zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę / uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę lub pozwolenia zamiennego dla przedmiotowego zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 31.07.2024 r. do godziny 10.00 w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi