Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Boguty-Pianki
GMINA BOGUTY-PIANKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00440777
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00440777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-01 11:54
- Lokalizacja
- Boguty-Pianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fda5bd7-ec19-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 7591625622
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00440777 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Boguty-Pianki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOGUTY-PIANKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Papieża Jana Pawła II 45
1.5.2.) Miejscowość: Boguty-Pianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-325
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@boguty-pianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://boguty-pianki.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0fda5bd7-ec19-11ee-b4e0-4ac387c144e31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Boguty-Pianki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fda5bd7-ec19-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00060301/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Boguty-Pianki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00272132
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPM.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja infrastruktury sportowej w gminie Boguty-Pianki – budowa strzelnicy odkrytej 100 m w m. Boguty-Pianki.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
4.5.5.) Wartość części: 7414584,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego w Bogutach-Piankach.Zakres robót budowlanych:
• demontaż wykładziny sztucznej ażurowej wraz z utylizacją,
• wykonanie nawierzchni boiska na podłożu betonowym grubowarstwowym z żywicy poliuretanowej,
• wyklejenie linii boiska wg rysunku technicznego,
• zakup, dostawa i montaż kabin sportowych z siedziskami,
• zakup, dostawa i montaż siatek do bramek piłki nożnej,
• zakup, dostawa i montaż otulin do słupków metalowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 464565,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 13.06.2024r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej, jednakże wybrany Wykonawca – SOLID-STET SPÓŁKA Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Międzyparkowa 12A/6, 71-346 Szczecin – uchylił się od zawarcia umowy.
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |