Przebudowa i remont budynków Domu Pomocy Społecznej w Tursku w ramach formuły „Zaprojektuj, wybuduj”

Starostwo Powiatowe w Sulęcinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00673503
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00673503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-27 09:04
Lokalizacja
Sulęcin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c441a17-19cb-4f01-8cfa-1b9dcc162609
Identyfikator
9271679474
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjnePrzebudowa budynkówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychSystemy przeciwpożarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00673503 z dnia 2024-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynków Domu Pomocy Społecznej w Tursku w ramach formuły „Zaprojektuj, wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Sulęcinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967389

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa

1.5.2.) Miejscowość: Sulęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kazimierz.gryz@powiatsulecinski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatsulecinski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.powiatsulecinski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont budynków Domu Pomocy Społecznej w Tursku w ramach formuły „Zaprojektuj, wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c441a17-19cb-4f01-8cfa-1b9dcc162609

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00673503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032111/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i remont budynków Domu Pomocy Społecznej w Tursku w ramach formuły „Zaprojektuj, wybuduj”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557820

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.272.11.2024.KGry

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa i
remont budynków Domu Pomocy Społecznej w Tursku w ramach formuły „Zaprojektuj, wybuduj”
Szczegółowy opis przedmiotu zawarty jest w załączonym programie funkcjonalno-użytkowym

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262700-8 - Przebudowa budynków

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wybrany wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy i uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5419512,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6199856,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane