Wykonanie opisów stanu i opinii o wartości nieruchomości w formie operatów szacunkowych (2.2022)
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00149544
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-10 07:31
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie nieruchomości
Wykonawcy
31 przyznanych
URSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2150 PLNANDRZEJ GIERASIMIUKBiałystok, PL
3567 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
1480 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2350 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2950 PLNJOANNA WALUK-PACHOLSKABiałystok, PL
600 PLNMIASTO BIAŁYSTOKBiałystok, PL
17 800 PLNMARIUSZ JABŁOŃSKIBiałystok, PL
7752 PLNJOANNA WALUK-PACHOLSKABiałystok, PL
40 770 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
42 180 PLNJOANNA WALUK-PACHOLSKABiałystok, PL
16 200 PLNJOANNA WALUK-PACHOLSKABiałystok, PL
28 350 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
4440 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
3654 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
1605 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
1910 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
4180 PLNANDRZEJ GIERASIMIUKBiałystok, PL
11 931 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
420 PLNPIOTR GIERASIMIUKBiałystok, PL
3600 PLNJOANNA WALUK-PACHOLSKABiałystok, PL
3000 PLNMARIUSZ JABŁOŃSKIBiałystok, PL
13 530 PLNMARIUSZ JABŁOŃSKIBiałystok, PL
13 530 PLNMARIUSZ JABŁOŃSKIBiałystok, PL
18 450 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2410 PLNANDRZEJ GIERASIMIUKBiałystok, PL
2337 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2410 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2410 PLNANDRZEJ GIERASIMIUKBiałystok, PL
2952 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2410 PLNURSZULA ŁASZCZBiałystok, PL
2410 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.