"Przebudowa drogi gminnej Stążki-Cieszymowo polegająca na wymianie nawierzchni dróg z płyt YOMB na masę bitumiczną"
GMINA MIKOŁAJKI POMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00149964
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00149964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 08:44
- Lokalizacja
- Mikołajki Pomorskie, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9d6d85d-bb24-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5792210163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00149964 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej Stążki-Cieszymowo polegająca na wymianie nawierzchni dróg z płyt YOMB na masę bitumiczną"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIKOŁAJKI POMORSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dzierzgońska 2
1.5.2.) Miejscowość: Mikołajki Pomorskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-433
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mikolajkipomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mikolajkipomorskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mikolajkipomorskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi gminnej Stążki-Cieszymowo polegająca na wymianie nawierzchni dróg z płyt YOMB na masę bitumiczną"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9d6d85d-bb24-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00149964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015905/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej Stążki-Cieszymowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123758/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022.BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2368466,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Cieszymowo - Stążki. Odcinek projektowanej drogi wynosi około 2,948 km. W ramach przebudowy przewiduje się:
•rozbiórkę istniejącej konstrukcji z płyt drogowych;
•wykonanie nawierzchni bitumicznej oraz wzmocnienie nawierzchni do 100 kN/oś z możliwością wzmocnienia do 115 kN/oś poprzez dobudowę górnych warstwa nawierzchni,
•poprawa parametrów geometrycznych drogi poprzez korektę łuków pionowych, poziomych oraz skrzyżowań,
•poprawa geometrii istniejących zjazdów oraz budowa nowych,
•budowę i przebudowę odwodnienia drogi,
•zagospodarowanie zieleni,
Projektowane przedsięwzięcie znajduje się na terenie Gminy Mikołajki Pomorskie, powiat sztumski, w województwie Pomorskim. Planowana przebudowa obejmuje odcinek drogi gminnej pomiędzy miejscowościami Cieszymowo - Stążki. Całkowita długość odcinka wynosi około 2,948 km.
Na przedmiotowych działkach drogowych oraz w ich najbliższym otoczeniu zlokalizowane są:
•kablowe linie teletechniczne,
•sieć wodociągowa;
•linie energetyczne niskiego oraz średniego napięcia
W ramach przedsięwzięcia planuje się:
•Wymianę nawierzchni i wzmocnienie jej do 100 kN/oś z możliwością wzmocnienia do 115 kN/oś poprzez dobudowę górnych warstwa nawierzchni,
•poprawa parametrów geometrycznych drogi poprzez jej poszerzenie do 5,5 m, korektę łuków pionowych, poziomych oraz skrzyżowań,
•poprawa geometrii istniejących zjazdów oraz budowa nowych z płyt drogowych pozyskanych z rozbiórki,
•przebudowę odwodnienia drogi,
•zagospodarowanie zieleni,
•wycinkę trzech drzew (nie znajdujących się w obszarze historycznej zieleni komponowanej – alei drzew)
•częściowy remont nawierzchni z kostki brukowej wraz z remontem istniejących zjazdów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub cena z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3897359,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4735411,72 PLN
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |