"Przebudowa drogi gminnej Przeradz Wielki - Szoniec"
GMINA LUTOCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00149998
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00149998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 08:50
- Lokalizacja
- Lutocin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c7f2aa3-bbc3-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5110271300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00149998 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej Przeradz Wielki - Szoniec"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUTOCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poniatowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Lutocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-317
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 6581001
1.5.8.) Numer faksu: 23 6581002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalutocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lutocin
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lutocin/postepowania-przetargowe21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi gminnej Przeradz Wielki - Szoniec"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c7f2aa3-bbc3-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00149998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011990/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej Przeradz Wielki - Szoniec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122154/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FIN.271.3.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 177990,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej Przeradz Wielki - Szoniec na odcinku 930 m
Zakres robót obejmuje m.in.:
wyrównanie istniejącej nawierzchni poprzez ułożenie warstwy ścieralnej na całej szerokości istniejącej ulicy, tj. 4,00 m,
wykonanie po obu stronach jezdni poboczy z pospółki o szerokości 1,00 m,
przebudowa przepustu pod powierzchnią
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
Załącznik Nr 10 Przedmiar robót (kosztorys ofertowy)
Załącznik Nr 11 Plan sytuacyjny – zagospodarowanie terenu (rys. 2.1. – 2.4)
Załącznik Nr 12 Przekrój poprzeczny
Załącznik Nr 13 Przekrój przepustu
Załącznik Nr 14 Specyfikacje techniczne
Załącznik Nr 15 Plan orientacyjny
UWAGA: Załączony przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nim elementy robót wynikające z dokumentacji nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.
Inwestycja dofinansowana z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295759,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295759,04 PLN
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |