Przebudowa drogi gminnej - ul. Spacerowa
Gmina Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150046
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00150046/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 08:58
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48c9900b-c131-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5482405659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150046 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej - ul. Spacerowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://um.wisla.pl/SWZ/2022_droga_spacerowa/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej - ul. Spacerowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48c9900b-c131-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150046
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004655/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 R emont drogi ul. Spokojna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128349/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.14.2022.JP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Zakres prac: Karczowanie pni, korytowanie terenu, wykonanie dolnej warstwy podbudowy, wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych, wykonanie górnej warstwy podbudowy pomiędzy płytami, wykonanie górne warstwy podbudowy pod ułożenie betonu asfaltowego, ułożenie wastwy ścieralnej z betonu asfaltowego pomiędzy płytami, ułożenie wastwy wiążącej z betonu asfaltowego, skropienie warstwy asfaltem drogowym, ułożenie wastwy ścieralnej z betonu asfaltowego, obsypanie pobocza korą asfaltową, utwradzenie pobocza asfaltem z grysami, remont obramowania z kostki granitowej, ułożenie drenażu, ułożenie ścieków prefabrykowanych, wykonanie wodopustów, kształtowanie skarpy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art 226 ust 1 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2021 poz 1129 t.j., zwanej dalej ustawą) unieważniono postępowanie z uwag na to, iż cena jedynej złożonej oferty przewyższa środki jakie zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania. Cena oferty to 177.135,28 zł brutto, zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 118.000,00 zł brutto. Zamawiający nie zwiększa środków na to zadanie.| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |