Usługi serwisowania i naprawy pojazdów.
12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150080
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-10 09:02
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562288838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji ciężarówekUsługi w zakresie napraw i konserwacji autobusówUsługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługiUsługi w zakresie napraw i konserwacji motocykli
Wykonawcy
4 przyznane
JAROSŁAW DOMACHOWSKIKORONOWO, PL
105 500 PLNJAROSŁAW DOMACHOWSKIKORONOWO, PL
95 000 PLNJAROSŁAW DOMACHOWSKIKORONOWO, PL
95 000 PLNPHU JAROSLAW NOWOGÓRSKIKORONOWO, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.