Modernizacja układu komunikacyjnego w ramach rewitalizacji historycznego centrum Wilamowic – przebudowa Rynku w Wilamowicach.
Gmina Wilamowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150243
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00150243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 09:27
- Lokalizacja
- Wilamowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-416b9535-b5aa-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 9372638755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150243 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja układu komunikacyjnego w ramach rewitalizacji historycznego
centrum Wilamowic – przebudowa Rynku w Wilamowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilamowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182321
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: RYNEK 1
1.5.2.) Miejscowość: Wilamowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-330
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: (033) 8129430
1.5.8.) Numer faksu: (033) 8129431
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.wilamowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wilamowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja układu komunikacyjnego w ramach rewitalizacji historycznegocentrum Wilamowic – przebudowa Rynku w Wilamowicach.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-416b9535-b5aa-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007140/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja układu komunikacyjnego w ramach rewitalizacji historycznego centrum Wilamowic – przebudowa Rynku w Wilamowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113200/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IS.271.3.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8205605,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa terenu Rynku w Wilamowicach. Obszar objęty opracowaniem znajduje się w centrum Wilamowic, obejmuje płytę rynku ograniczoną z każdej strony kamienicami oraz fragmenty ulic w rejonie rynku.
Zadanie obejmuje:
- remont dróg publicznych w rejonie rynku,
- budowę miejsc postojowych,
- przebudowę ciągów pieszych,
- przebudowę istniejących zjazdów,
- wykonanie odwodnienia dróg oraz przyległego terenu,
- przebudowa urządzeń obcych zlokalizowanych w pasie drogowym, kolidujących z projektowaną inwestycją,
- przebudowę płyty rynku wraz z wymianą nawierzchni,
- usunięcie drzew i krzewów zgodnie z inwentaryzacją dendrologiczną wraz z gospodarką drzewostanem oraz nowe nasadzenia drzew, krzewów, pnączy i bylin,
- budowę fontanny wraz z komorą techniczną,
- zagospodarowanie płyty rynku małą architekturą uwzględniającą ławki, kosze na śmieci, tablice informacyjne, stojaki na rowery, drewniane pergole i trejaże,
- wymianę oświetlenia wysokiego drogowego w granicach opracowania,
- wymianę oświetlenia płyty rynku,
- budowę dwóch skarp z roślinnością ozdobną oraz skarpy izolującej.
Szczegółowy zakres prac opisuje: Dokumentacja Projektowa (projekt budowlany, projekt techniczny (wykonawczy), Przedmiar robót) oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR).
Inwestycja dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp, tj. „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |