Termomodernizacja, wymiana źródła ciepła i rozbudowa infrastruktury oświatowej.
GMINA CZERMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150305
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00150305/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 09:37
- Lokalizacja
- Czermin, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21f0619d-b0df-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8172175391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150305 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja, wymiana źródła ciepła
i rozbudowa infrastruktury oświatowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 140
1.5.2.) Miejscowość: Czermin
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-304
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 1777741922
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czermin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: czermin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.czermin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja, wymiana źródła ciepłai rozbudowa infrastruktury oświatowej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21f0619d-b0df-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150305
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019556/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja, wymiana źródła ciepła i rozbudowa infrastruktury oświatowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106763/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8256131,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia pn. „Termomodernizacja, wymiana źródła ciepła i rozbudowa infrastruktury oświatowej” obejmuje:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie (dz. nr 1115/3, 1116/1, obręb Czermin): Budynek nr 2:
Przedmiotowa inwestycja stanowi nadbudowę istniejącego budynku szkoły o kondygnację użytkową - oddziały przedszkolne wraz z niezbędnym zapleczem, komunikacją w postaci schodów, wykonanie windy zewnętrznej obsługującej kondygnacje nadziemne (istniejące
i projektowaną) skomunikowaną przez nadbudowę istniejącego łącznika.
Budynek nr 1:
Przedmiotowa inwestycja stanowi zmianę sposobu użytkowania – istniejące dwa oddziały przedszkolne na dwa oddziały żłobkowe, wraz z niezbędnymi zmianami, które są wymagane. Oddziały żłobkowe będą w pomieszczeniach, gdzie znajdowały się oddziały przedszkolne. Zostaje zwiększona ilość sanitariatów dla dzieci, wprowadzone dodatkowe pomieszczenia uzupełniające funkcję.
Przyszkolne boisko w Czerminie (działki nr 1122/20, 1122/19, 1122/18, 1743, 1115/3, obręb Czermin)
Przedmiotem inwestycji jest budowa wielofunkcyjnego boiska przyszkolnego wraz z budową bieżni, piaskownicy do skoku w dal, piłkochwytów, ogrodzenia, bram, skarpy pod trybuny, schodów, konstrukcji trybun, chodników, parkingu oraz ogrodzenia. Przewidziana jest również budowa kanalizacji deszczowej - odwodnienie dróg, miejsc postojowych oraz innych terenów o nawierzchni ulepszonej (boiska, bieżnia). Zakres prac obejmuje wykonanie instalacji elektrycznych oświetlenia zewnętrznego, monitoringu, nagłośnienia, tablicy wyników oraz zabezpieczenia kanalizacji teletechnicznej.
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Trzcianie
Zakres robót termomodernizacyjnych obejmuje:
a/ docieplenie ścian zewnętrznych z kolorystyką
· Skucie istniejących tynków zewnętrznych (w miejscach gdzie jest odparzony), oraz docieplenie ścian budynku – Styropian fasada EPS 70-040 – 16cm,
· Na ścianie zewnętrznej sali gimnastycznej wg. rysunków docieplenie styropianem twardym EPS 100-038 – 8cm , mocowanie do istniejącego ocieplenia.
· Demontaż istniejących obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych
b/ izolacja przeciwwilgociowa i termiczna ścian fundamentowych
· demontaż odboju wokół budynku
· wykonanie izolacji termicznej (styrodur XPS gr.8 cm) i przeciwwilgociowej fundamentu
Przebudowa budynku Szkoły Podstawowej w Trzcianie wraz z budową wewnętrznej instalacji gazowej, technologia kotłowni gazowej i wewnętrzna instalacja c.o., roboty budowlane dla instalacji c.o. oraz roboty elektryczne. Przebudowa budynku Szkoły Podstawowej w Trzcianie będzie polegać na wydzieleniu pomieszczenia kotłowni gazowej z istniejącego pomieszczenia kotłowni węglowej oraz budowie wewnętrznej instalacji gazowej w przedmiotowym budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31213100-3 - Rozdzielnie
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262700-8 - Przebudowa budynków
45262800-9 - Rozbudowa budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45313100-5 - Instalowanie wind
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Pzp: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. ”Termomodernizacja, wymiana źródła ciepła i rozbudowa infrastruktury oświatowej” w terminie składania ofert,
tj. do dnia 29.04.2022 r. do godziny 10:00, złożono dwie oferty. Cena oferty najkorzystniejszej w przedmiotowym postępowaniu to 10 784 534,28 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 9 000 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10784534,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10920584,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |