Docieplenie budynku po byłym internacie oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w głównym gmachu szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WĄBRZEŹNIE - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00150313
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00150313/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-10 09:39
Lokalizacja
Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-246df521-c22f-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
8781038325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneOkna, drzwi i podobne elementyIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150313 z dnia 2022-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie budynku po byłym internacie oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w głównym gmachu szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WĄBRZEŹNIE - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Ogólnokształcących

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000228358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 35

1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 566882285

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsowno@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liceum-wabrzezno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lo-wabrzezno.rbip.mojregion.info/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Docieplenie budynku po byłym internacie oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w głównym gmachu szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-246df521-c22f-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150313

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00131685/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSO.0710.1.2022.AC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Projekt „Docieplenie budynku po byłym internacie oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w głównym gmachu szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie” obejmuje swym zakresem m.in.:
- Ocieplenie ścian metodą lekką mokrą, styropianem o gr. 12 cm na ścianach kondygnacji naziemnych oraz 4 cm na ścianach piwnicznych i pomiędzy oknami drugiego piętra starej części internatu, stosując tynk drobnoziarnisty gładki;
-Wymiana stolarki drzwiowej w uzgodnieniu z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Toruniu;
-Wymiana stolarki okiennej łącznie z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
-Uzupełnienie tynków na elewacji;
-Malowanie elewacji i kominów w kolorach żółtym i brązowym, nawiązujących do istniejących i w innych częściach budynków szkolnych;
-Wymiana stalowej bramy ogrodzeniowej;
-Wykonanie obróbek blacharskich, przełożenie rur spustowych i piorunochronów, po wykonaniu ocieplenia;
-Uporządkowanie placu budowy, utylizacja i wywóz gruzu;
-Prowadzenie dziennika budowy przez kierownika budowy, posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
-Przeprowadzenie badania instalacji piorunochronnej po zakończeniu prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania ze względu na to, że oferta firmy P.P.H.U. „DAW-MAR” Dawid Markowicz, ul. Grudziądzka 19B, 82-500 Kwidzyn z kwotą 490 379,86 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490379,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490379,86 PLN

2022-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane