Budowa sieci (infrastruktury) wodno-kanalizacyjnej w rejonie sołectw południowych Gminy Konstancin-Jeziorna, w tym w sołectwie Cieciszew
Gmina Konstancin-Jeziorna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150498
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00150498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 10:18
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93568459-85b8-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 1231217438
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150498 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci (infrastruktury) wodno-kanalizacyjnej w rejonie sołectw południowych Gminy Konstancin-Jeziorna, w tym w sołectwie Cieciszew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstancin-Jeziorna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piaseczyńska 77
1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstancinjeziorna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://konstancinjeziorna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci (infrastruktury) wodno-kanalizacyjnej w rejonie sołectw południowych Gminy Konstancin-Jeziorna, w tym w sołectwie Cieciszew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93568459-85b8-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005846/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej do miejscowości Cieciszew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047517/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8719261,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1.1 Część I - Budowa odcinków sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami do granicy pasa drogowego wraz z odtworzeniem nawierzchni drogowych w m. Kawęczynek, gm. Konstancin-Jeziorna.2.1.1.1 Roboty budowlane, należy wykonać na podstawie dokumentacji technicznej (Załącznik nr 8B do SWZ) tj. projektów budowlanych i Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) autorstwa Biura Projektowo Inwestycyjnego Zygmunt Lisowski z siedzibą w Chełmie przy ul. Browarnej 4a, pt.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej na działkach: 38/16, 42, 80/11, 82/1, 82/2, 96/18, 100/11, 112/10, 117/6, 117/7, 117/8, 122/5, 122/6 w m. Kawęczynek gmina Konstancin-Jeziorna oraz na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę (Załącznik nr 9B do SWZ) nr 1929/2019 (ARB.6740.747.2019.AR) z dnia 17.10.2019 r., wydanej przez Starostę Piaseczyńskiego;
2.1.1.2 odtworzenie nawierzchni drogowych po wykonanych robotach budowlanych, zgodnie z warunkami wydanymi przez zarządcę dróg, stanowiącymi Załącznik nr 11B do SWZ – zadanie inwestycyjne dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z dnia 2021-07-29 nr 01/2021/6549/PolskiLad, zgodnie z warunkami określonymi we wstępnej promesie
Nr 01/2021/6549/PolskiLad
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 3746209,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1.2 Część II - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odcinkami sieci od kanałów ulicznych do granic nieruchomości oraz sieci wodociągowej wraz z odcinkami wodociągów do granic nieruchomości i odtworzeniem nawierzchni drogowych,w m. Cieciszew i Parcela, gm. Konstancin-Jeziorna – zadanie inwestycyjne dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z dnia 2021-07-29 nr 01/2021/6549/PolskiLad, zgodnie z warunkami określonymi we wstępnej promesie
Nr 01/2021/6549/PolskiLad
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 5029311,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2296410,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2296410,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2296410,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum: Sławomir Dymowski IBF - Lider, Partner - IBF Budownictwo sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Sławomir Dymowski IBF
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Lider - 5371330390, Partner - 5372530866
7.3.3) Ulica: ul. Duchnicka 3
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-796
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty drogowe związane z odtworzeniem nawierzchni asfaltowych, dostawa i uruchomienie przepompowni ścieków
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2296410,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8853540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8853540,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8853540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum: Sławomir Dymowski IBF - Lider, IBF Budownictwo sp. z o.o - partner
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Sławomir Dymowski IBF
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371330390 - Lider, 5372530866 - Partner
7.3.3) Ulica: ul. Duchnicka 3
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-796
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty drogowe związane z odtworzeniem nawierzchni asfaltowych, dostawa i uruchomienie przepompowni ścieków
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8853540,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |