Eko szkoła - termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Złoczewie
GMINA ZŁOCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150510
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00150510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 10:20
- Lokalizacja
- Złoczew, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db8a5121-8995-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 8272234466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150510 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Eko szkoła - termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Złoczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOCZEW
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Złoczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934588
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 16
1.5.2.) Miejscowość: Złoczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-270
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zloczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zloczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Eko szkoła - termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Złoczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db8a5121-8995-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051900/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.272.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: „Eko szkoła - termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Złoczewie.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: Załączniku nr 7 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia, w przedmiarze robót (Załącznik nr 7.1 do SWZ), projekcie CO (Załącznik nr 7.2 do SWZ), projekcie placu zabaw (Załącznik nr 7.4 do SWZ), projekcie EKO pracowni (Załącznik nr 7.5 do SWZ), projekcie przebudowy zespołu pomieszczeń zaplecza sali gimnastycznej (Załącznik nr 7.6 do SWZ). Dodatkowo Zamawiający udostępnia inwentaryzację stanu istniejącego budynku (Załącznik nr 7.3 do SWZ). Zamawiający zaleca odbycie wizji lokalnej przed złożeniem oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3087300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3979428,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3087300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „SANEL” Zaniewicz Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7690500728
7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 18
7.3.4) Miejscowość: Bełchatów
7.3.5) Kod pocztowy: 97-400
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3087300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-30| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |