Przygotowanie i realizacja szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień (w tym uzależnień behawioralnych) wraz z obsługą logistyczną
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150603
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-10 10:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262380101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznegoUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi e-learning
Wykonawcy
4 przyznane
RAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
130 860 PLNFUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJUWarszawa, PL
204 000 PLNFUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJUWarszawa, PL
204 000 PLNFUNDACJA KONSTRUKTYWNEGO ROZWOJUWarszawa, PL
204 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.