„Automatyczne chlorowanie wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta i gminy Koluszki”

Koluszkowskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00150643
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00150643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-10 10:47
Lokalizacja
Koluszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db3a4d2b-9a13-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7282610232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BLANCA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL · lot 0
482 652 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150643 z dnia 2022-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Automatyczne chlorowanie wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta
i gminy Koluszki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Koluszkowskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100184847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Koluszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@kpgk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpgk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl, www.kpgk.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka prawa handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Automatyczne chlorowanie wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta
i gminy Koluszki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db3a4d2b-9a13-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072933/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O/390/WI/112/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 335423,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Automatyczne chlorowanie
wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta i gminy Koluszki” na niżej
wymienionych ujęciach wody KPGK Sp. z o. o. :
a) Stacja Uzdatniania Wody Koluszki,
b) Stacja Uzdatniania Wody Kaletnik,
c) Stacja Uzdatniania Wody Regny,
d) Stacja Uzdatniania Wody Stefanów,
e) Ujęcie Wody Gałków Duży,
f) Ujęcie Wody Borowa,
g) Ujęcie Wody Zielona Góra gm. Andrespol
Zamawiający dopuszcza zastosowanie kolorymetrycznego analizatora chloru wolnego.

Zamawiający dopuszcza zastosowanie amperometrycznego czujnika chloru wolnego.
Zamawiający nie przewiduje wyposażenia ujęć wody w analizatory mętności.
Zamawiający nie przewiduje montażu układu automatycznej regulacji dawki podchlorynu sodu i transmisji danych na SUW Koluszki.
Dane techniczne pomp dozujących:
1. wydajność dla pomp dozujących z zakresie 10 - 18 dm3/h,
2. ciśnienie w miejscu dozowania 0,4 MPa,
3. max. wydajności wody tłoczonej do sieci wodociągowej na poszczególnych ujęciach:
a. SUW Koluszki 504 m3/h,
b. SUW Regny 20 m3/h,
c. SUW Stefanów 50 m3/h,
d. SUW Kaletnik 35 m3/h,
e. UW Zielona Góra 15 m3/h,
f. UW Borowa 50 m3/h,
g. UW Gałków Duży 42 m3/h
Zamawiający informuje, iż stwierdzenie „Zestaw przenośny” odnosi się do sposobu montażu pompy dozującej, tj.: montaż jej odbędzie się na istniejącym zbiorniku podchlorynu sodu, a nie na stałe do ściany.
na podstawie załączonego przedmiaru robót – załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482652,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676377,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482652,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Blanca Plus Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230019802

7.3.3) Ulica: Wąska 1

7.3.4) Miejscowość: Wola Mrokowska

7.3.5) Kod pocztowy: 05-552

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482652,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30
2022-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane