Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II

GMINA KOZIENICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00150712
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00150712/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-10 11:02
Lokalizacja
Kozienice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b3e87f2-c14f-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
8121828216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęNapowietrzne linie energetyczneOświetlenie zewnętrzneSprzęt i kable telekomunikacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie regulacji ruchuInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoBudowa kanałówRoboty w zakresie budowy drógRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty odwadniająceUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150712 z dnia 2022-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Kozienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

przetargi.pzpkozienice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b3e87f2-c14f-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150712

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025465/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Kozienice w ramach Polskiego Ładu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129297/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.44/3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze Wstępną Promesą Nr 01/2021/5194/PolskiLad dot. realizacji przez Gminę Kozienice inwestycji: „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”.
2. Postępowanie obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i usług związanych z realizacją części (zadania) III , w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą i inwentaryzacją geodezyjną.
Inwestycja obejmuję realizację:

1) Część (zadanie ) III:
- Budowa drogi gminnej w m. Nowiny gmina Kozienice wraz z budowa oświetlenia,
- Budowa drogi gminnej – ul. Łąkowa w m. Aleksandrówka gmina Kozienice,
- Budowa drogi gminnej w m. Chinów,
- Budowa drogi gminnej nr 04KDD w miejscowości Śmietanki,
- Budowa drogi gminnej w miejscowości Chinów – 16 KDD,
- Budowa drogi gminnej w m. Świerże Górne,
- Rozbudowa drogi gminnej – ul. Nowy Świat na odcinku od DK 79 do ronda z ul. Hamernicką w m.
Kozienice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31321100-3 - Napowietrzne linie energetyczne

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45247110-4 - Budowa kanałów

4.5.5.) Wartość części: 8151562,36 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze Wstępną Promesą Nr 01/2021/5194/PolskiLad dot. realizacji przez Gminę Kozienice inwestycji: „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”.
2. Postępowanie obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i usług związanych z realizacją części (zadania) IV, w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą i inwentaryzacją geodezyjną oraz opracowanie dokumentacji projektowej.
Inwestycja obejmuję realizację:
- Rozbudowa drogi gminnej nr 170512W w m. Ruda – I etap,
- Budowa drogi gminnej w m. Wólka Tyrzyńska B,
- Budowa drogi gminnej ul. Uroczej nr 44 KDD w m. Nowiny,
- Budowa drogi gminnej ul. Wygodnej nr 41 KDD w m. Nowiny,
- Rozbudowa ul. Rodzinnej w m. Kozienice,
- Rozbudowa drogi gminnej nr 170548W w m. Samwodzie,
- Budowa drogi w gminie Kozienice – 4 Kopce,
- Budowa drogi gminnej w m. Łuczynów do torów,
- Rozbudowa drogi gminnej nr 170540W w m. Chinów,
- Rozbudowa drogi gminnej w m. Chinów – Niwa.
a. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla 10 obiektów drogowych (liniowych) zlokalizowanych na terenie Gminy Kozienice wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, warunków i decyzji o pozwoleniu na ich budowę/ zgłoszenia wykonania robót i na ich podstawie budowa, rozbudowa, przebudowa dróg określonych w pkt. 2 ppkt. 4 oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych.
Roboty budowlane oznaczają pełny zakres robót budowlanych wszelkich branż, robót rozbiórkowych, robót montażowych oraz dostaw urządzeń dotyczących obiektów wraz
z infrastrukturą techniczną w zakresie opisanym w dokumentacjach projektowych wykonanych
w ramach realizacji umowy

b. Ogólne wytyczne i zakładane funkcjonalności:
Zamierzenie obejmuje wykonanie przedsięwzięcia zgodnie z ustaleniami programów funkcjonalno-użytkowych. W zakresie planowanego przedsięwzięcia jest wykonanie projektów budowlanych w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych, projektów wykonawczych w zakresie o których mowa w § 5 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021r. poz. 2454), kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót, szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami szczególnymi pozwoleń, uzgodnień, i opinii innych organów, w tym decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania jeżeli jest ona wymagana, oraz realizacja zamierzenia budowlanego.
Tereny przeznaczone pod budowę dróg zlokalizowane są na terenie gminy Kozienice.
Zadanie ma na celu poprawę standardu i jakości sieci drogowej poprzez przebudowę istniejącej infrastruktury drogowej i budowę nowej sieci dróg, dostosowując je do aktualnie obowiązujących norm i przepisów techniczno-budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45232452-5 - Roboty odwadniające

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 7819355,37 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 21.04.2022r. Zamawiajcy wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia . Do dnia 06.05.2022r. do godz. 9 00 w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane