Rozbudowa budynku stacji uzdatniania wody wraz ze zbiornikiem retencyjnym oraz budową studni głębinowej w m. Glinice
Gmina Przytyk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00150866
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00150866/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 11:40
- Lokalizacja
- Przytyk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44d8fd16-b00c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9482380424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150866 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku stacji uzdatniania wody wraz ze zbiornikiem retencyjnym oraz budową studni głębinowej w m. Glinice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytyk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223936
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachęta 57
1.5.2.) Miejscowość: Przytyk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-650
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przytyk@przytyk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytyk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przytyk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku stacji uzdatniania wody wraz ze zbiornikiem retencyjnym oraz budową studni głębinowej w m. Glinice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44d8fd16-b00c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150866
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025062/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa budynku stacji uzdatniania wody wraz ze zbiornikiem retencyjnym oraz budowa studni głębinowej w m. Glinice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103473/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1371228,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
1) Rozbudowie budynku stacji uzdatniania wody wraz ze zbiornikami retencyjnymi i infrastrukturą przewidzianą do realizacji na dz. nr 30/2 w Kolonia Glinice, gmina Przytyk. Projektowana rozbudowa budynku stacji uzdatniania wody składa z się z 1 pomieszczania hali filtrów bezpośrednio połączonej z halą technologiczną. Projektowana rozbudowa jest wyższa od części istniejącej ,formą nawiązuje do istniejącej części- dach wielospadowy o kącie nachylenia. Budynek w zawartej kubicznej bryle, zaprojektowany w technologii tradycyjnej murowanej z dachem dwuspadowym w konstrukcji drewnianej płatwiowo kleszczowej opartym na belkach stalowych i murze. Ściany konstrukcyjne z bloków wapienno piaskowych gr. 24cm. na kleju,
z trzpieniami żelbetowymi. Posadowienie budynku przewidziano w sposób bezpośredni. Projektowany budynek będzie połączony funkcjonalnie z istniejącym, parterowym budynkiem.
2) Budowie studni głębinowej nr 3 i przyłącza wodociągowego Istniejąca i eksploatowana obecnie studnia głębinowa nr 2 (studnia nr 1 jest nieczynna) o zatwierdzonych zasobach eksploatacyjnych w wysokości Qe = 30 m3/h jest niewystarczająca na obecne i przyszłe potrzeby wodociągu komunalnego.
Wobec powyższego planuje odwiercenie studni nr 3, która będzie studnią zasadniczą, natomiast istniejąca studnia nr 2 stanowić będzie rezerwę. Niniejsza dokumentacja przedstawia warunki techniczne umożliwiające ujęcie wody i jej dostawę do budynku SUW:
- dobór pompy głębinowej;
- obudowę studni z wyposażeniem;
- przyłącze wodociągowe od studni do budynku SUW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3805620,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3805620,00
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |