REMONT I DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ W PRZEDSZKOLU W MIŁORADZU ORAZ WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW

GMINA MIŁORADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00150889
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00150889/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-10 11:47
Lokalizacja
Miłoradz, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1161e821-9a21-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5792029819
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ NETKOWSKISkarszewy, PL · lot 0
82 151,12 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00150889 z dnia 2022-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT I DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ W PRZEDSZKOLU W MIŁORADZU ORAZ WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁORADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żuławska 9

1.5.2.) Miejscowość: Miłoradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-213

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552711531

1.5.8.) Numer faksu: 552711565

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@miloradz.malbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miloradz.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miloradz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT I DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ W PRZEDSZKOLU W MIŁORADZU ORAZ WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1161e821-9a21-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150889

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016783/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont i dostosowanie pomieszczeń w Przedszkolu w Miłoradzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiotowe postępowanie współfinansowane jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00073146/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222003,8 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I – REMONT I DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ W PRZEDSZKOLU W MIŁORADZU
1) W ramach zamówienia znajduje się:
a) generalny remont Sali nr 4 i adaptacja jej na oddział przedszkolny(pomieszczenie o wielkości 53,94 m2) w tym prace:
• wyburzeniowo-rozbiórkowe,
• wykonanie posadzek,
• przygotowawcze i montaż rurociągów,
• montaż ościeżnic,
• wykonanie wentylacji,
• instalacyjno – elektryczne,
• wykończeniowe (malowanie, parapety, paneli);
b) remont i dostosowanie jednego pomieszczenia na korytarz prowadzący do wyjścia na plac zabaw wraz z wymianą drzwi wyjściowych, połączeniem korytarza z salami przedszkolnymi (pomieszczenie o wielkości ok. 12,32 m2 ), w tym prace:
• wyburzeniowo-rozbiórkowe,
• wykonanie posadzek,
• przygotowawcze i montaż rurociągów
• zakup i montaż grzejników,
• wymiana stolarki okiennej,
• wymiana ościeżnic,
• wykonanie wentylacji,
• instalacyjno – elektryczne,
• wykończeniowe (położenie gładzi gipsowych, malowanie, lakierowanie);
• wykonanie drzwi, w tym prace:
• wyburzeniowo-rozbiórkowe,
• wykonanie posadzek,
• wykonanie otworów,
• zakup i montaż ościeżnic i skrzydeł drzwiowych – 2 szt.,
• malowanie ścian po wykonanych pracach;
• remont schodów, montaż balustrady i zadaszenia wraz z ułożeniem fragmentu chodnika prowadzącego na plac zabaw;
• remont schodów wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnościami;
• montaż balustrady i zadaszenia, w tym:
 wykonanie wykopów – 8m3,
 wylanie ław fundamentowych – 9,9 m3 ,
 zagęszczanie, wykonanie podbudowy, ułożenie kostki brukowej, palisady, montaż balustrad – 8,5 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 100934,73 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II – WYPOSAŻENIE PLACU ZABAW
1) W ramach zamówienia znajduje się:
a) uzupełnienie placu zabaw: wykonanie nawierzchni o wymiarach 15m x15m z płyt gumowych EPDM wraz z dostawą i montażem urządzeń ( lokomotywa-1 szt., sprężynowce- 2 szt.) ;
Płyty absorbujące upadek – konstrukcja nawierzchni.
1) nawierzchnia bezpieczna z płyt EPDM o wymiarach 50cm x 50cm i grubości zgodnej z maksymalną wysokością upadku dla danego urządzenia (7,0 cm lub 4,5 cm)
2) kruszywo 0-3 lub 0-7 mm, grubości min 50 mm zagęszczone mechanicznie,
3) kruszywo 2-32 mm, grubości 150 mm zagęszczone mechanicznie warstwami,
4) warstwa odsączająca z zagęszczonego piasku grubości min 50 mm,
5) geowłóknina 200g/m2,
6) warstwa odcinająca z zagęszczonego piasku gruboziarnistego gr. min 50 mm,
7) istniejący grunt do zagęszczenia.
8) płyty absorbujące zamknięte przez betonowe krawężniki 8x30 na ławie z betonu B15.

Zaprojektowano nawierzchnie syntetyczną oraz podbudowę z materiałów przepuszczających wodę
deszczową. Warstwy konstrukcyjne należy układać ze spadkiem 1% w kierunku południowo - zachodnim.

Układanie warstw konstrukcyjnych podbudowy jak i płyt należy wykonać zgodnie w wytycznymi
montażowymi producenta płyt.

Płytki mają mieć kolory: kolorystyka do uzgodnienia z Zamawiającym.
Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia z Zamawiającym oferowanych urządzeń zabawowych przed montażem.

Specyfikacja techniczna dla nawierzchni bezpiecznej placów zabaw.
1) Płyty EPDM amortyzują upadek, gwarantują dzieciom najwyższy standard bezpieczeństwa na placu zabaw: pod bujakami, ślizgawkami, huśtawkami, drabinkami i innymi urządzeniami zabawowymi. Należy je układać wypełniając całą strefę możliwego upadku. Dopuszcza się zastosowanie dwóch grubości płyt w zależności od możliwej wysokości korzystania z urządzeń zabawowych:
a) gr. 4,5 cm w przypadku urządzeń zabawowych o przeznaczeniu do wysokości 1,5m nad terenem,
b) gr. 7,0 cm w przypadku urządzeń zabawowych o przeznaczeniu do wysokości 2,1m nad terenem.
2) Płyty EPDM wymagają podłoża zapewniającego odprowadzenia wód deszczowych w stopniu uniemożliwiającym powstawanie zalewisk po ustaniu opadów.
3) Nawierzchnia musi posiadać:
a) atest higieniczny PZH
b) certyfikat bezpieczeństwa na upadek
4) Wszystkie dostarczone i zamontowane urządzenia muszą być nowe. Dostarczane urządzenia zabawowe muszą posiadać certyfikaty i atesty zgodności z normą PN-EN 1176-1÷9 wystawione przez akredytowane jednostki certyfikujące. Urządzenia muszą posiadać karty techniczne wystawione przez producenta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 121069,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82151,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1179808,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82151,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PERMUR Michał Netkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922186375

7.3.3) Ulica: Leśna 1

7.3.4) Miejscowość: Skarszewy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-250

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82151,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną dla cz. II wynosi 135 134, 21 z. Na sfinansowanie zamówienia Gmina Miłoradz zamierza przeznaczyć kwotę: dla cz. II 92 000 zł. Oferta z najniższą cena przekracza w/w kwotę. Po analizie możliwości finansowych Zamawiającego, stwierdzono, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

2022-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane