„Opracowanie dokumentacji przebudowy dróg wewnętrznych na terenach wiejskich Gminy Ząbkowice Śląskie ” składające się z 9 ZADAŃ.

Gmina Ząbkowice Śląskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00151495
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-10 13:22
Lokalizacja
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8871635243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

9 przyznanych

PAWEŁ SCHMIDTRuda Śląska, PL
15 252 PLN
MARCIN NOWICKIOława, PL
13 357,8 PLN
MARCIN NOWICKIOława, PL
15 454,95 PLN
MARCIN NOWICKIOława, PL
11 266,8 PLN
PAWEŁ SCHMIDTRuda Śląska, PL
16 482 PLN
MARCIN NOWICKIOława, PL
12 379,95 PLN
MARCIN NOWICKIOława, PL
10 774,8 PLN
PAWEŁ SCHMIDTRuda Śląska, PL
10 947 PLN
PAWEŁ SCHMIDTRuda Śląska, PL
10 947 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.