Prace remontowe w budynku Sądu Okręgowego w Toruniu przy ul. Piekary 51 (Biuro Obsługi Interesanta oraz prace konserwacyjne w pomieszczeniach biurowych).

Sąd Okręgowy w Toruniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00151508
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00151508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-10 13:25
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a02b5e43-bb05-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
9561033616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00151508 z dnia 2022-05-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynku Sądu Okręgowego w Toruniu przy ul. Piekary 51 (Biuro Obsługi Interesanta oraz prace konserwacyjne w pomieszczeniach biurowych).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Toruniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571493

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piekary 51

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: (56) 61 05 566

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@torun.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torun.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.ms.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wymiar Sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe w budynku Sądu Okręgowego w Toruniu przy ul. Piekary 51 (Biuro Obsługi Interesanta oraz prace konserwacyjne w pomieszczeniach biurowych).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a02b5e43-bb05-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00151508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021305/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Prace remontowe w budynku Sądu Okręgowego w Toruniu przy ul. Piekary 51 (Biuro Obsługi Interesanta oraz prace konserwacyjne w pomieszczeniach biurowych).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122866/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: G-351-6/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 151145,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynku Sądu Okręgowego w Toruniu przy ul. Piekary 51 (Biuro Obsługi Interesanta oraz prace konserwacyjne w pomieszczeniach biurowych).
Prace polegać będą na: remoncie Biura Obsługi Interesanta wg załączonych rysunków technicznych i wizualizacji, remoncie podłogi w pokoju nr 109 (demontaż wykładziny, desek podłogowych, wyrównanie poziomu, nabicie płyt osb – 2 warstwy, przyklejenie wykładziny pcv, montaż listew, malowanie ścian i sufitu), obniżenie o 2 cm fragmentu kostki betonowej na podwórzu sądowym (powierzchnia około 11m2). Szczegółowy wykaz robót zawarto w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu została złożona jedna oferta, zawierająca cenę znacznie przekraczającą kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 185.909,39 zł brutto, natomiast cena oferty 319.737,71 zł brutto, przy czym Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319737,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319737,71 PLN

2022-05-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane