Przebudowa drogi gminnej 580046K na odcinku I - w km od 0+151 do 0+266, na odcinku II – w km od 0+000 do 0+150 w Bochni
GMINA MIASTA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00151516
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00151516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 13:26
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b0691ed-c15a-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 8681001825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00151516 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 580046K na odcinku I - w km od 0+151 do 0+266, na odcinku II – w km od 0+000 do 0+150 w Bochni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 014 61-49-100
1.5.8.) Numer faksu: 014 61-18-399
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umbochnia,m,347363,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej 580046K na odcinku I - w km od 0+151 do 0+266, na odcinku II – w km od 0+000 do 0+150 w Bochni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b0691ed-c15a-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00151516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027621/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Przebudowa drogi gminnej 580046K na odcinku I w km od 0+151 do 0+266, na odcinku II w km od 0+000 do 0+150 w Bochni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00131184/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5586044,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn.: Przebudowa drogi gminnej 580046K na odcinku I - w km od 0+151 do 0+266, na odcinku II – w km od 0+000 do 0+150 w Bochni. Zadanie realizowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Umowa nr WR-VI.807.5.49.2022.ALo z 25 marca 2022 r.
2. Zadanie obejmuje
-roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
-roboty ziemne,
-przebudowa układu komunikacyjnego,
-przebudowa sieci kanalizacji deszczowej,
-budowa i montaż małej architektury,
-oznakowanie pionowe i poziome.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) przedmiary robót,
b) dokumentacja projektowa wykonawcza,
c) projekt organizacji ruchu,
d) specyfikacje techniczne,
e) decyzje i uzgodnienia
f) projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W niniejszym postepowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 09.05.2022 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku odpuszczenie do udziału albo żadnej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |