Otwarta strefa aktywnego wypoczynku i rekreacji w Woli
Powiat Pszczyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00151517
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00151517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 13:26
- Lokalizacja
- Pszczyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dc32138-bfd1-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6381800082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00151517 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Otwarta strefa aktywnego wypoczynku i rekreacji w Woli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pszczyński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.pszczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.pszczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Otwarta strefa aktywnego wypoczynku i rekreacji w Woli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dc32138-bfd1-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00151517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011398/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Otwarta strefa aktywnego wypoczynku i rekreacji w Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Otwarta strefa aktywnego wypoczynku i rekreacji w Woli” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126149/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 163194,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w zakresie:
I. Roboty rozbiórkowe chodników około 60m2,
II. Budowę altany drewnianej 5,6x6,20m 1 kpl.,
III. Utwardzenie terenu kostką brukową około 368 m2,
IV. Dostawę i montaż elementów małej architektury:
• Ławka + kosz na śmieci 6 kpl.
• Urządzenia siłowni zewnętrznej 4 kpl.
• Stół do gry w szachy z siedziskami 1 szt.
• Punkt naprawy rowerów 1 kpl.
V. Dostawę i montaż latarni parkowych 6 szt. wraz z instalacjami i podłączeniem,
VI. Nasadzenia drzew 5 szt. i krzewów 20 szt. oraz podsianie trawnika około 1974 m2
Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w załączniku nr 3, 3a, 3b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45212120-3 - Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |