wymiana stolarki okiennej w lokalach stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola - zamówienie podobne.
"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00151570
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00151570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 13:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-496755d6-cc58-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5272457153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00151570 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wymiana stolarki okiennej w lokalach stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola - zamówienie podobne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 49 58 100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zgnwola.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnwola.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zgnwola.waw.pl/wymiana-stolarki-okiennej-zamowienie-podobne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wymiana stolarki okiennej w lokalach stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola - zamówienie podobne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-496755d6-cc58-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00151570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035133/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych stanowiących w 100% własność m.st. Warszawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145728/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne
W dniu 02.09.2021 r. w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo Zamówień Publicznych zawarta została umowa nr GN/WO/ZP.26.83/68/2021 obejmująca wymianę stolarki okiennej.
Udzielając zamówienia podstawowego, zamawiający przewidział udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych na kwotę 340 426,25 zł netto.
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych realizowanych w 2022 szacuje się na kwotę 340 226,30 zł netto.
Mając na uwadze bezpieczeństwo najemców, jak również realizację statutowych zadań, zasadnym jest, udzielenie Wykonawcy zamówienia podstawowego tj. firmie „ADRO” KOLANEK I S-KA SPÓŁKA JAWNA, ul. Świetlana 27, 02-427 Warszawa, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych.
Uzasadnienie prawne
Proponowany tryb z wolnej ręki wynika z faktu, że zachodzi okoliczność zgodnie z art. 305, w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP.26.83.2021.JS
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.36.2022.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej w lokalach stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola - zamówienie podobne, którą należy wykonać zgodnie z przedmiarami robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, projektowanymi postanowieniami umowy oraz projektami budowlanymi, stanowiącymi załączniki do niniejszego zaproszenia.
W cenę za wykonanie zamówienia należy wkalkulować roboty, których Zamawiający nie przewidział, a są one niezbędne do spełnienia aktualnych warunków technicznych i norm
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy z dnia 11.09.2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) – - „w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego”.Zamawiający przewidział udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych robót na kwotę 340 426,25 złotych. Wynegocjowana oferta cenowa Wykonawcy przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |