Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Zagrodnie
GMINA ZAGRODNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00152240
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00152240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-10 15:38
- Lokalizacja
- Zagrodno, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8dc2e6e9-a8ff-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6941566139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00152240 z dnia 2022-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Zagrodnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGRODNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647676
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 52
1.5.2.) Miejscowość: Zagrodno
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-516
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 877 33 96
1.5.8.) Numer faksu: 76 877 33 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzagrodno@zagrodno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zagrodno.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminazagrodno.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Zagrodnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dc2e6e9-a8ff-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023317/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Zagrodnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112477/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe zamówienie realizowane jest w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego EOG 2014-2021 .
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie kompleksowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej oraz budynku sali gimnastycznej w Zagrodnie.
Zakres planowanych robót obejmuje:
• wykonanie ocieplenia i izolacji ścian i stropodachów;
• wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej;
• wykonanie tynków i okładzin zewnętrznych;
• wykonanie obróbek blacharskich;
• wykonanie fundamentu pod zewnętrzne schody, pochylnię i pergolę;
• wykonanie drewnianej konstrukcji pergoli stanowiącej zadaszenia oraz wiatrołap i oranżerię;
• wykonanie izolacji i wykończenie posadzek wewnętrznych i zewnętrznych;
• modernizację instalacji wody wraz z montażem powietrznej pompy ciepła;
• modernizację instalacji centralnego ogrzewania;
• modernizację kotłowni: montaż powietrznej pompy ciepła z osprzętem, montaż kotła elektrycznego dla szczytowego zapotrzebowania na ciepło;
• budowę rozdzielnicy kotłowni wraz z instalacjami elektrycznymi dla zasilania kotłowni;
• przebudowę rozdzielnicy głównej RG;
• zabudowę opraw oświetleniowych;
• przebudowę instalacji odgromowych;
• montaż instalacji fotowoltaicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono dwie oferty. Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec tego należy przyjąć, iż zaszła przesłanka unieważnienia postępowania z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3674113,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6058098,11 PLN
| 2022-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |