Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II.
ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00673847
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00673847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-27 10:21
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05b90a4e-0bc4-452a-8c95-d53a1a3c0764
- Identyfikator
- 7123149401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00673847 z dnia 2024-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060433560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krochmalna 13j
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-401
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdtm.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdtm.lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10228801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
gminna jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430981982
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. J. Piłsudskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-407
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mpwik.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mpwik.lublin.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05b90a4e-0bc4-452a-8c95-d53a1a3c0764
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00673847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00352377/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610873
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-P.231.1.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Zadanie I: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie na odcinku od ul. Gęsiej do istniejącego odcinka ul. Berylowej oraz sprawowanie nadzorów autorskich – zakres ZDiTM.
Zakres prac obejmuje w szczególności opracowanie dokumentacji na:
1.1. budowę jezdni,
1.2. budowę chodników,
1.3. budowę dróg rowerowych,
1.4. budowa zatok postojowych,
1.5. budowę zatok autobusowych,
1.6. budowę drogowej sygnalizacji świetlnej,
1.7. budowę odwodnienia drogowego,
1.8. budowę oświetlenia ulicznego,
1.9. budowę kanału technologicznego oraz usunięcia kolizji projektowanego układu drogowego z istniejącą infrastrukturą uzbrojenia terenu.
2. Zadanie II: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej z odgałęzieniami (łączącej istniejące sieci w ul. Granatowej/Berylowej) oraz budowę sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w ul. Granatowej i Jaspisowej z włączeniem do kolektora w rejonie ul. Węglinek oraz sprawowanie nadzorów autorskich – zakres MPWiK.
Zakres prac obejmuję w szczególności opracowanie dokumentacji na:
2.1. budowę sieci wodociągowej z odgałęzieniami,
2.2. budowę sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 691249,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 691249,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 691249,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogowa Inżynieria Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632431659
7.3.3) Ulica: ul. J. Matejki 7
7.3.4) Miejscowość: Chełm
7.3.5) Kod pocztowy: 22-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 691249,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |